Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση πέραν Φεβρουαρίου


Julius Caesar

Recommended Posts

από όσο ξέρω στο ενδιάμεσο πληρώνεις όποτε θες...

 

 

γιαυτο μουπαι ενας ''γατος'' ελληνας ...πληρωνω την 1 πριν 28/4 και ολες τις αλλες καθε μια μερα 10 μερες πριν την τελικη ημερομηνια

Link to comment
Share on other sites

καλα το θεμα με τις δοσεις μην το ανοιξουμε ακομα.....ξερουμε πχ οτι ειναι 10 και οτι η πρωτη ειναι πριν 28/4 και η τελυταια αναλογα την χρηση μεχρι το2012....

 

ενδιαμεσα οι δοσεις εχουν καποια περιοδικοτητα η πανε και πληρωνουν ποταν θελουν?

 

 

τεσπα εγω ετοιμαζω μαζικη αποστολη δευτερα.....παραβολο αμοιβες και οπου λειπουν σχεδια θα τα βρω μετα....

και γω το ιδιο....,

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να το ρισκάρεις πάντως να περάσει η προθεσμία και να πας τούς φακέλους μετά σε παράταση! Αν αύριο δεν πάρει παράταση, δεύτερα πρωί πρωί στο ταχυδρομείο! άσχετο αλλά ξέρει κανείς αν χρειάζεται συστημένο? για κάθε πολεοδομία ένα ένα φάκελο η όλους μαζί? και ένα τελευταίο: τι κόστος έχει?

Link to comment
Share on other sites

οπωςδήποτε συστημένο,οπωςδ'ηποτε φωτοτυπίες ότι κατάθεσες,οπωςδηποτε ενας-ενας φάκελος αν σουρθει ο πελάτης και στο ζητήσει να του δώσεις την απόδειξη.....

αν δεν σου ζητήσει μη του δείξεις τιποτα....

το κοστος ειναι αστείο....

Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα στείλει με ταχυδρομείο 10 φακέλους με την πρώτη προθεσμία (27 οκτωβρίου) μου είχαν πει ότι με 50 λεπτά παραπάνω έπαιρνα και απόδειξη παραλαβής.

 

Άσχετο, αλλά οι συγκεκριμμένοι φάκελοι, παραλήφθησαν κανονικά τον νοέμβριο, πήραν αριθμό πρωτοκόλλου τον ιανουάριο, και χθες τους πέρασα πληρότητα εγώ...

Link to comment
Share on other sites

α.συστημένο με business express ή πορτα-πόρτα; σε Αιγάλεω μου πρότειναν το 1ο,ενώ σε Παλλήνη το 2ο...

β.ποια η διαφορά;

γ.αποδεικτικό επίδοσης έχω και στις δύο παραπάνω περιπτώσεις (βλέπε α);

δ.και αν χαθεί το παράβολο η εφορία μου εκδίδει αντίγραφο ή πάάάει;

ε.αν τους στείλουμε όλους μαζί πακέτο δεν είναι πιο δύσκολο λόγω δέματος να χαθούν;ή θα χάσω πιο πολλούς;

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

πες μου,γιατί να χαθεί ειδικά το παράβολο και όχι η αίτηση.......

μην κάνουμε από το άγχος μας λογικα αλματα ,ενας κλειστος φακελος είναι, δεν χάνεται τίποτα.........

ενα οποιοδήποτε συστημένο....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πρώτα από όλα για την άμεση απάντηση,

μόνο που δεν το έπιασα καλά...προτείνεις να μη βγάλω φωτοτυπία τα παράβολά ή να τα βγάλω όλα και τις αιτήσεις-υπεύθυνες δηλώσεις, και ρώτησα για το παράβολο γιατί σε Παλλήνη μου είπαν πως μόνο το παράβολο θα κοιτάξουν αν υπάρχει για να γίνει δεκτός στην αρχή ο φάκελος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.