Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Ναι ενταξει εχεις δικιο κι εσυ ετσι οπως τα λες και καλο ειναι να υπαρχει πλαν μπι για καθε ενδεχομενο.. αλλα το βρησκω πολυ δυσκολο ενας τετοιος ομιλος με τοσα εκατομμυρια κερδος καθε χρονο να κανει προσληψης μονο με βυσμα. Σιγουρα θα υπαρχουν και αυτου του ειδους οι περιπτωσεις αλλα λογικα (συμφωνα με το δικο μου μυαλο) θα υπαρχουν και με αλλα κριτήρια.

 

On 19/2/2019 at 11:07 ΠΜ, fotis1234 said:

Δεν περιμενω να καλεσουν κανεναν..ηδη ψαχνω κατι προχειρο σε περιπτωση που μας καλεσουν μη κρεμασω καποιον..Αλλα αυτο που ηθελα να σου εξηγησω ειναι οτι τουλαχιστον για μενα πρωσοπικα επειδη ειμαι ηδη στους πρωτους 3 στη καταταξη και απ οτι εμαθα θα παρουν 42 ατομα και μαθαινω απο πρωτο χερι πως παει η διαδικασια μεχρι εναν βαθμο..αυτο που κουραζει ειναι γιατι η Διοικηση δεν ξεκινα τη διαδικασια εφοσον εχουν βγαλει τη προκηρυξη να τρεχει και το καθυστερουν απο Παρασκευη σε Παρασκευη και αν εισαι ηδη μεσα στα δυιληστηρια θα ξερεις οτι υπαρχουν ελλειψες απο συντηρητες και γινονται υπερωριες..Φιλικα παντα σου εκφραζω τη αποψη μου!

Foti Καλημερα..Μηπως εχεις κανενα νεο ακομα περα απ αυτα που γραφεις  μπας και μαθουμε και εμεις τιποτα? Γιατι απ οτι καταλαβαινω τα περισσοτεερα απο εσενα τα  μαθαινουμε. Αυτο παλι για τα 42 ατομα πως βγηκε? Σορρι που σε ρωταω αλλα καταλαβαινεις...

Link to comment
Share on other sites

Μanosdog Καλημερα φιλε..το μονο που εμαθα ειναι οτι χτες βγηκε η λιστα με τ ονοματα και 28 φεβρουαριου θα γινει ΔΣ που σημαινει διοικητικο συμβουλιο και θα αποφασισουν για τις προσληψεις ποτε ξεκινανε δλδ απο αρχες Μαρτιου..Αποφασισαν 42 ατομα οτι θα παρουν..τωρα τι να σου ξερω ειναι εκενυριστικο και ψυχοφθορο και λες να το πιστεψω παλι???αλλα οτι μπορω να βοηθησω και να ενημερωσω εστω για παρηγορια ( χιουμοριστικα ) θα το γραφω εδω,,

Link to comment
Share on other sites

Εεε ναι και γω το ιδιο κανω αλλωστε.οτι μαθαινω το γραφω εδω.μπορει να μην ειναι πολλα αλλα τι να κανουμε...υπομονη και βλεπουμε. 

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση.

Οι θέσεις που συζητάτε είναι για τους "Τεχνίτες Συντήρησης - Ηλεκτρολόγοι"?

Γιατί αν συζητάτε για αυτές τις θέσεις πως προκύπτει ότι θα πάρουν 42 άτομα όταν κάλεσαν για συνέντευξη τους πρώτους 36?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, KonstantinosG said:

Καλημέρα, θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση.

Οι θέσεις που συζητάτε είναι για τους "Τεχνίτες Συντήρησης - Ηλεκτρολόγοι"?

Γιατί αν συζητάτε για αυτές τις θέσεις πως προκύπτει ότι θα πάρουν 42 άτομα όταν κάλεσαν για συνέντευξη τους πρώτους 36?

Οι θέσεις αφορούν όλες τις ειδικότητες (ηλεκτρολόγους, μηχανολόγους και χημικούς)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σ ολη τν ομαδα..Λοιπον σημερα βγηκε η λιστα για 42 ατομα και ειμαι τελικα μεσα στους επιτυχοντες ηδη ξεκινησα να ψαχνω σπιτι στην Ελευσινα..Manosdog να ξερεις δεν θα σου πουν απο τη διοκηση αν θες να μαθεις αν εισαι μεσα μονο αν εχεις καποιο γνωστο που δουλευει μεσα μπορει να σου πει αλλα η λιστα εχει βγει αυτο στο λεω με βεβαιοτητα..τωρα τα τηλεφωνα θα ξεκινησουν απο αρχες Μαρτιου γιατι 28 Φεβρουαριου εχουν οριστικο ΔΣ..Ευχομαι καθε επιτυχια σ οσους εχουν συμετασχει στο διαγωνισμο

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, fotis1234 said:

Καλησπερα σ ολη τν ομαδα..Λοιπον σημερα βγηκε η λιστα για 42 ατομα και ειμαι τελικα μεσα στους επιτυχοντες ηδη ξεκινησα να ψαχνω σπιτι στην Ελευσινα..Manosdog να ξερεις δεν θα σου πουν απο τη διοκηση αν θες να μαθεις αν εισαι μεσα μονο αν εχεις καποιο γνωστο που δουλευει μεσα μπορει να σου πει αλλα η λιστα εχει βγει αυτο στο λεω με βεβαιοτητα..τωρα τα τηλεφωνα θα ξεκινησουν απο αρχες Μαρτιου γιατι 28 Φεβρουαριου εχουν οριστικο ΔΣ..Ευχομαι καθε επιτυχια σ οσους εχουν συμετασχει στο διαγωνισμο

Συγχαρητήρια, ξέρουμε πόσα άτομα είναι οι Τεχνίτες Συντήρησης - Ηλεκτρολόγοι?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Kostantinos G .Μην μπερδευεσαι. Με τον fotis1234 μιλαμε για τους τεχνιτες συντηρηση  μηχανοτεχνιτες..Οι δικες μου πληροφοριες ειναι οτι Η αρχικη εκτιμηση για τους ηλεκτρολογους ηταν 9 ατομα και για τους οργανων ηταν 11ατομα. Απο τον νοεμβριο ομως μεχρι τωρα μπορει να εχουν αλλαξει και αυτα. Δεν ξερω τιποτα περισσοτερο για αυτες τις προκηρυξεις γιατι εγω ειμαι στους μηνανοτεχνιτες. Παντως μην μπερδευεις τις προκηρυξεις μεταξυ τους 

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, fotis1234 said:

Καλησπερα σ ολη τν ομαδα..Λοιπον σημερα βγηκε η λιστα για 42 ατομα και ειμαι τελικα μεσα στους επιτυχοντες ηδη ξεκινησα να ψαχνω σπιτι στην Ελευσινα..Manosdog να ξερεις δεν θα σου πουν απο τη διοκηση αν θες να μαθεις αν εισαι μεσα μονο αν εχεις καποιο γνωστο που δουλευει μεσα μπορει να σου πει αλλα η λιστα εχει βγει αυτο στο λεω με βεβαιοτητα..τωρα τα τηλεφωνα θα ξεκινησουν απο αρχες Μαρτιου γιατι 28 Φεβρουαριου εχουν οριστικο ΔΣ..Ευχομαι καθε επιτυχια σ οσους εχουν συμετασχει στο διαγωνισμο

Συγχαρητηρια fotis1234!!!αν εχεις κανενα νεο και για μας ενημερωσε μας μεσα εδω..μην μας ξεχασεις τωρα που το κατοχυρωσες(χιουμορ)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.