Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

manosdog και salas3 μαγκες καλη χρονια ξερω την αγωνια σας και γω αυτο περιμενω καρδια θα παθουμε τοσο καιρο που τ αργουν..απ οτι εμαθα ειχαν πει το πρωτο 10 ημερο του Ιανουαριου θα μας παρουν τηλεφωνο de dacto οποτε τα κινητα ανοιχτα και ελπιζω να γνωριστουμε και απο κοντα στην Αθηνα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/1/2019 at 5:52 ΜΜ, fotis1234 said:

manosdog και salas3 μαγκες καλη χρονια ξερω την αγωνια σας και γω αυτο περιμενω καρδια θα παθουμε τοσο καιρο που τ αργουν..απ οτι εμαθα ειχαν πει το πρωτο 10 ημερο του Ιανουαριου θα μας παρουν τηλεφωνο de dacto οποτε τα κινητα ανοιχτα και ελπιζω να γνωριστουμε και απο κοντα στην Αθηνα!!!

Foti1234 και salas3 Χρονια πολλα!Ακομα τιποτα..Ουτε φωνη ουτε ακροαση..Λογικα αυτη την βδομαδα θα εχουμε νεα..Το ερωτημα μου τωρα ειναι το εξης..Θα ενημερωθουν μονο οσοι ειναι επιτυχοντες ή  ολοι οι ενδιαφερομενοι??

Link to comment
Share on other sites

manosdog Πιστευω αυτη τη βδομαδα θα χουμε νεα..μεχρι 15 ιανουαριου θα μας εχουν παρει αλλα τι να πεις με σιγουρια οσοσν αφορα τα ελπε που δεν ειναι φερεγγυοι σ αυτο το κομματι...οσιν αφορα το αλλο θεμα που ρωτησες θα καλεσουν μονο τους επιτυχοντες αυτο στο λεω με σιγουρια..αν υπαρξει καποιοι τηλεφωνο μες τη βδομαδα ας γραψει εδω μεσα και εφοσον ειμαστε και επιυχοντες να γνωριστουμε κι ωλλας μεσω face

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, fotis1234 said:

manosdog Πιστευω αυτη τη βδομαδα θα χουμε νεα..μεχρι 15 ιανουαριου θα μας εχουν παρει αλλα τι να πεις με σιγουρια οσοσν αφορα τα ελπε που δεν ειναι φερεγγυοι σ αυτο το κομματι...οσιν αφορα το αλλο θεμα που ρωτησες θα καλεσουν μονο τους επιτυχοντες αυτο στο λεω με σιγουρια..αν υπαρξει καποιοι τηλεφωνο μες τη βδομαδα ας γραψει εδω μεσα και εφοσον ειμαστε και επιυχοντες να γνωριστουμε κι ωλλας μεσω face

Καλα απο φερεγγυοτητα και ταχυτητα τα ΕΛΠΕ αλλο τιποτα...τι να πω δεν ξερω..εννοειται οτι αν υπαρξει τηλεφωνο θα ενημερωσω απο εδω. Μακαρι να μας παρουν να γνωριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ τους περνεις τηλεφωνο στην Αθηνα εκτος απ οτι δεν το σηκωνουν τηλεφωνα αν υπαρξει γραμμη σου μιλανε ψυχρα ενα δεν γνωριζω τιποτα και στο κλεινουν κατευθειαν..Αν δεν εχεις καποιο γνωστο απ μεσα να μαθεις πως παει η διαδικασια εισαι στο κενο..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, fotis1234 said:

Εν τω μεταξυ τους περνεις τηλεφωνο στην Αθηνα εκτος απ οτι δεν το σηκωνουν τηλεφωνα αν υπαρξει γραμμη σου μιλανε ψυχρα ενα δεν γνωριζω τιποτα και στο κλεινουν κατευθειαν..Αν δεν εχεις καποιο γνωστο απ μεσα να μαθεις πως παει η διαδικασια εισαι στο κενο..

Καλα ναι και γω πριν κανενα 3μηνο τους ειχα παρει τηλεφωνο και η απαντηση ηταν δεν ξερουμε τιποτα και μου το κλεισαν οποτε δεν τους ξανα πηρα.τωρα για τον γνωστο απο μεσα πυστευω οτι πρεπει να εχει πολυ καιρια θεση για να μαθεις κατι.απο οποιονδηποτε δεν νομιζω να εχεις καποια τυχη.πως εισαι τοσο σιγουρος οτι δεν θα ειδοποιηθουν ολοι παρα μονο οι επιτυχοντες? Δηλαδη οι αλλοι θα μυρισουν τα νυχια τους??ρωταω γιατι μου φαινεται πολυ περιεργο....

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Manosdog said:

Καλα ναι και γω πριν κανενα 3μηνο τους ειχα παρει τηλεφωνο και η απαντηση ηταν δεν ξερουμε τιποτα και μου το κλεισαν οποτε δεν τους ξανα πηρα.τωρα για τον γνωστο απο μεσα πυστευω οτι πρεπει να εχει πολυ καιρια θεση για να μαθεις κατι.απο οποιονδηποτε δεν νομιζω να εχεις καποια τυχη.πως εισαι τοσο σιγουρος οτι δεν θα ειδοποιηθουν ολοι παρα μονο οι επιτυχοντες? Δηλαδη οι αλλοι θα μυρισουν τα νυχια τους??ρωταω γιατι μου φαινεται πολυ περιεργο....

Ετσί ειχαν πεί νομίζω, οτι θα ενημερώσουν μόνο τους επιτυχόντες! Περίεργο αλλα...

Link to comment
Share on other sites

Στη συνεντευξη που χαμε περασει μας το ειχαν πει οτι θα καλεσουν μονο τους επιτυχοντες..οι υπολοιποι θα παρουν τηλεφωνο να μαθουν τι σειρα ειναι..κοιτα το θεωρω και φυσιολογικο αυτο αν δεν εισαι επιτυχων ποιος ο λογος να σε παρουν τηλεφωνο να σε πουν δεν περασες?Αν και εχω μια διαισθηση οτι αυτη τη βδομαδα θα εχουμε καποιο τηλεφωνο..τωρα αναλογα τη θεση ειχες και στα γραπτα...

Link to comment
Share on other sites

manosdog και salas3 αν ειστε στη πρωτη 30 αδα στη καταταξη στα γραπτα απ οτι εχω ακουσει απο υπολοιπους σε παλιοτερα διαγωνισμο συμφωνα παντα και ποσα ατομα θα παρουν και αυτο μπορεις να το υπολογισεις στο περιπου οτι συνηθως περνουν το 1/3 απ αυτους που θα καλεσουν στη συνεντευξη..βεβαια αυτο ειναι σχετικο με τα βυσματα που εχουν καποιοι αλλα στο προκειμενο διαγωνισμο καλεσαν ολους και τους 96...οποτε πιστευω παντα γνωμη μου ετσι οι πρωτοι 30 περιπου εχουν πιθανοτητες

Link to comment
Share on other sites

42 λεπτά πριν, fotis1234 said:

Στη συνεντευξη που χαμε περασει μας το ειχαν πει οτι θα καλεσουν μονο τους επιτυχοντες..οι υπολοιποι θα παρουν τηλεφωνο να μαθουν τι σειρα ειναι..κοιτα το θεωρω και φυσιολογικο αυτο αν δεν εισαι επιτυχων ποιος ο λογος να σε παρουν τηλεφωνο να σε πουν δεν περασες?Αν και εχω μια διαισθηση οτι αυτη τη βδομαδα θα εχουμε καποιο τηλεφωνο..τωρα αναλογα τη θεση ειχες και στα γραπτα...

Κοιτα.. για να ειμαι ειλικρινης αυτο δεν το θυμαμαι αλλα για να το λετε και οι δυο ετσι θα ειναι..τουλαχιστον ενα  μειλ σε αυτους που δεν θα περασουν θα επρεπε να στειλουν.και γω ετσι πιστευω οτι θα πεσουν τα τηλεφωνα αυτη την βδομαδα. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.