Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δικαίωμα υπογραφής ΚΕΝΑΚ Ηλ. Μηχ.


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το αστείο είναι ότι ενώ μέχρι χτες είχες καποιο δίκιο στα λεγομενά σου, σήμερα το έχασες και αυτό.

Δε ξέρω αν μπορώ να υπογράψω για διαστημόπλοιο, αλλά δε με ενδιαφέρει κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

Εν πάση περιπτώσει γιατί και τώρα δίκιο έχω, σε οικιακές ψυκτικές εγκαταστάσεις δεν έχει προβλήματα υπογραφής ο ηλεκτρολόγος μηχανικός τε.

Link to comment
Share on other sites

Καλά μην κάνετε την τρίχα τριχιά ρε παιδιά. Απο τη στιγμή που ο συνάδελφος υπέγραψε θέρμανση έχει άδικο. Δεν είναι ηλεκτρολογική εγκατάσταση και τελειώνει εκεί το θέμα. Αν αλλάξει κάτι μελλοντικά πάω πάσο.

 

Τώρα αυτά με τα διαστημόπλοια έχουν μεγάλο ενδιαφέρον! Άραγε ποιός είναι ο αρμόδιος φορέας στην Ελλάδα για την έκδοση άδειας κατασκευής ιπτάμενου αντικειμένου αγνώστου ταυτότητας και ποια νομοθεσία ρυθμίζει τις ενεργειακές του ανάγκες σε σχέση με την επιβάρυνση του περιβάλλοντος? Αυτό ηταν πάει κάηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μου ξέφυγε το δισωλήνιο. Δυσκολεύουν τα πράγματα για το συνάδελφο έτσι. Το μόνο που μπορεί να επικαλεστεί τώρα είναι τα σχέδια ΠΔ που δεν βγήκαν ποτε.

 

Πάντως πολύ κακώς επέλεξε να κάνει αυτός και τη θέρμανση. Δεν υπήρχε λόγος νόμιζω να μη ζητήσει να του την κάνει ένας μηχανολόγος να έχει το κεφάλι του ήσυχο...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τωρα που λύθηκε η παρεξήγηση και ο καλός συνάδελφος πήρε τις απαντήσεις που ήθελε ας το λήξουμε εδώ πριν παρεκτραπούμε πάλι.Ε? Τι λέτε? Άντε γιατί αν δεν τσακωθούμε μια μέρα θα μελαγχολήσουμε εδω μέσα!

Link to comment
Share on other sites

Apostol, μόλις μάθεις ποιά είναι αυτή η υπηρεσία, πες μου, θέλω να υπογράψω μελέτη κατασκευής διαστημοπλοίου...

 

Τι, αυτό ήταν? Δε θα βριστούμε? Δε θα βρίσει ο συνάδελφος την συντεχία το ΤΕΕ? Δε θα φωνάζω πάλι εγώ για την γκρίνια σας? Τόσο ήρεμα θα τελειώσει η κουβέντα???

 

Πάει, ξενέρωσα πια...

Link to comment
Share on other sites

@apostol

post #28, post σύντομο και με ουσία!

 

@spgirl

Οι "πολεοδόμοι" που θα εγκρίνουν τη μελέτη είναι οι κ.κ. Κ. Χαρδαβέλλας και Δ. Λιακόπουλος.

Ο ένας ειδικεύεται (και) στα UFO και ο άλλος στα επιτεύγματα των Ελλήνων. :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.