Μετάβαση στο περιεχόμενο

Περί online υπηρεσιών ΤΕΕ


Kane

Recommended Posts

Σα τεχνολόγοι εμείς, λαμβάνουμε κωδικούς για τις αμοιβές,ας πούμε των ιδιωτικών έργων ακολοθούμενα απ'το teemail.gr

Στην ευρύτερη τράπεζα πληροφοριών δε μπορούμε να γραφτούμε όντας μη μέλη ΤΕΕ;

 

Πχ στο MyTEE, διαγωνισμούς δημοσίων έργων κτλ. Διάβασα καπου πως είναι δωρεάν για τα μέλη ΤΕΕ και 300ε για τους υπολοίπους.

 

Τι ισχύει επακριβώς γιατί με τα τηλέφωνα δε βγαίνει άκρη.

 

Κυρίως θέλω να ανανεώνω τη συνδρομή μου,χωρίς να κάνω 100χλμ για το τοπικό παράρτημα,αλλά και να βλέπω τους τρέχοντες διαγωνισμούς.

 

Bλέπω πως εδω: http://portal.tee.gr/portal/page/portal/TEE/MyTEE/MyTEEinformation αναφέρει "Οι νέες αυτές υπηρεσίες θα παρέχονται δωρεάν σε όλα τα Μέλη του ΤΕΕ, ανεξάρτητα από την ιδιότητα του συνδρομητή των υπόλοιπων υπηρεσιών της Τράπεζας Πληροφοριών και με διαφορετικούς κωδικούς πρόσβασης. Για το σκοπό αυτό στην αντίστοιχη σελίδα εισαγωγής των κωδικών πρόσβασης πρέπει να επιλεγεί το «@(teemail.gr) Υπηρεσίες Μελών ΤΕΕ»"

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κάτι κάτω απτο σημείο που αντέγραψα.

 

Οι δωρεάν απ'οτι βλέπω επιγραμματικά είναι οι εξής:

 

3.1. Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο της μορφής

3.2. Διαχείριση των στοιχείων του Μητρώου του ΤΕΕ

3.3. Συνδρομές Μελών - Βεβαιώσεις

3.4. Καταχώρηση Αγγελιών για Προσφορά ή Ζήτηση Εργασίας

3.5. Αλλαγή κωδικού πρόσβασης

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω διαβάσει φίλε μου.

 

Εχω λάβει τους κωδικούς μου του τυπου ******@teemail.gr (για αμοιβές ιδ.εργων) οι οποίοι θα έπρεπε να "κάνουν" και για τις υπόλοιπες δωρεαν υπηρεσίες, θαρρώ. (εφόσον όπως αναφέρει είναι της μορφής teemail.gr).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

επιπλέον τωρα φαίνονται τα στοιχεία μου γενικά (αφμ κλπ) και τι πρέπει να κάνω, ποιά να τσεκάρω στίς απαγορεύσεις;

εσείς τι έχετε κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν βοηθά η επανάληψη του ερωτήματος.

Αν κάποιος γνώριζε την απάντηση θα σου την είχε δώσει και με ένα ερώτημα. Στα 3 τον αγχώνεις.

Ένα τηλεφώνημα στο ΤΕΕ εργάσιμες ώρες, που είναι και αρμόδιο θα είναι μια λύση.

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε φίλος το κατάλαβα ότι εσύ αγχώθηκες, μη μας αγχώσεις όμως όλους βραδιάτικα.

Και πατάτα να έκανες θα ζήσεις, το πολύ πολύ κάνε την πατάτα στον φούρνο.

 

Άντε τα λέμε

 

(το φέραμε πάλι στην επικαιρότητα το θέμα μπας και το δει κάποιος και καταλάβει τι ζητάς για την πατάτα σου.

Εγώ τέλος από εδώ)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις κάνει κάτι λάθος στο #6. Αν έχεις πληρώσει θα έπρεπε να μπορείς να πάρεις βεβαίωση. Ίσως επειδή μπήκες στο mytee μετά την πληρωμή να μην σε δίνει βεβαίωση.

Στο άλλο (#7) που ρωτάς, τσέκαρε ότι δεν θέλεις. Εγώ τα τσέκαρα όλα εκτός των Συλλόγων Μηχανικών.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.