Μετάβαση στο περιεχόμενο

Όχι σε νέες εισφορές στους μηχανικούς


VVT

Recommended Posts

Να πω και γω το παράπονό μου ως νέο μέλος ΤΕΕ-ΤΣΜΕΔΕ...το πρώτο 1000ευρω που θα πρέπει να πληρώσω σε 6 μήνες εντάξει, το χω δεχτει, θα το πληρώσει η μανουλίτσα (τόσα αλλα έχει πληρώσει).Αυτό που αναρωτιέμαι είναι , το επόμενο 1000ευρω θα χω καταφέρει να βρω δουλειά για να πληρώσω εγω..να νιώσω και λίγο ότι κατι κάνω και στη ζωή μου!!

Υπόψιν αν κανεις θέλει νεο Ψαρακα Μηχανολόγο Μηχανικό σουπερ πορωμένο με Φ/Β στείλτε μήνυμα!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 33
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλό ξεκίνημα συνάδελφε, εύχομαι τα καλύτερα. Ας διατηρήσουμε όοοοοσο μπορούμε την αισιοδοξία μας τουλάχιστον (γιατί κι εγώ απλήρωτο το έχω..)

Link to comment
Share on other sites

Καλό ξεκίνημα συνάδελφε, εύχομαι τα καλύτερα. Ας διατηρήσουμε όοοοοσο μπορούμε την αισιοδοξία μας τουλάχιστον (γιατί κι εγώ απλήρωτο το έχω..)

 

έχω την εντύπωση πως αυτή την περίοδο πολύς κόσμος το έχει απλήρωτο το ΤΣΜΕΔΕ...

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε να δεις τι έχει να γίνει όταν έρθει η ώρα πληρωμής τον ερχόμενο Οκτώβρη... Το 90% των Ελλήνων (όχι μόνο των Μηχανικών) δεν έχει καταλάβει ακόμα τι πρόκειται να συμβεί και τι σημαίνουν αυτά που θεσμοθετήθηκαν "στα χαρτιά". Θα αρχίσει να καταλαβαίνει σε 12 μέρες ακριβώς (1η Αυγούστου).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.