Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


Recommended Posts

εχω περιπτωση δηλωσης σε προσωρινη υπαγωγη.εχει πληρωθει δηλ. το παραβολο και εχει και συμψηφισμο παλαιοτερων προστιμων.θελω να αλλαξω πολυ λιγο τα τμ στα φυλλα καταγραφης.πως θα το κανω?

1/θα αλλαξω τα τμ ,μετα αποθηκευση και μετα υποβολη δηλωσης?θα με βγαλει παλι σε προσωρινη υπαγωγη ομως?????

 

Ναι σε προσωρινη παραμενει θα σου υπολογισει το νεο προστιμο (θα βγαλει πινακαι με το παλιο και το νεο προστιμο)και αν συμφωνεις προχωρας.

Link to comment
Share on other sites

βλέπω μπήκε μετρητής ποσοστύ πληρωμής στο συνολικό πρόστιμο (το περιβόητο 30%) στη σελίδα που αναφέρονται οι δόσεις.

 

καμιά ενημέρωση για το αν-πότε-πως θα γίνει η αναπροσαρμογή των δόσεων (έκπρτωση 10%)???

Edited by antnatal
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

εχω δηλωση σε προσωρινη υποβολη.πληρωθηκε παραβολο και μια δοση.θελω να προσθεσω κι αλλα φυλλα καταγραφης.και να πληρωσω εφαπαξ.πως θα το κανω?προσθετω τα φυλλα καταγραφης ?και παταω υποβολη?ομως πρεπει να αλλαξει και το παραβολο.θα εκδοθει συμπληρωματικο παραβολο?πως γινεται να αλλαξω σε εφαπαξ πληρωμη?

Link to comment
Share on other sites

απ΄ οτι γνωρίζω, μπορείς να κάνεις αλλαγές στην δήλωση κ να προσθέσεις Φ.Κ. Το παράβολο δεν αλλάζει κ πλέον δεν νόμιζω οτι έχεις το δικαίωμα να πληρώσεις εφάπαξ...καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως κάνεις αίτηση να αλλά ξεις τον τρόπο πληρωμής, και όταν σου το δεχτούν μποτρείς να το πληρώσεις εφαπαξ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.