Μετάβαση στο περιεχόμενο

Περνάω ΕΜΠ. Αξίζει;


George_1990

Recommended Posts

Βασικά , από δευτέρα μετακομίζω Αθήνα................

 

Κανονίσαμε μεταφορικές , πακετάραμε............... Ξεκινάει ο αγώνας.

 

Θα διαβάζω όσο περισσότερο μπορώ!!! Ελπίζω να περάσουν αυτά τα 5 χρόνια ήρεμα.... Χωρίς παρατράγουδα!!!

 

Τα λέμε......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Απαντήσεις 30
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο George_1990 μας ξέχασε και ο ydra42 μας προτρέπει να ...περάσουμε τελικά στο ΕΜΠ.

 

...Τελικά η απορία παραμένει προς acnt: Τι έχει δηλαδή ο Βόλος ρε φίλε που θα περάσει καλύτερα ακόμα κι εκεί από την Αθήνα;;; Αχ! Πως φαίνεται ότι είσαι Λαρισαίος ;)

Αναμένω απάντηση από άλλον χρήστη (μιας κι ο acnt μας άφησε χρόνους Internetικούς...) :)

Link to comment
Share on other sites

Στην πατριδογνωσία δεν ήμουν ποτέ καλός! :)

Πάντως ΚΛΙΑΦΑ και ΕΨΑ τις λατρεύω!

 

Υ.Γ: Επίσης γράφοντας "ΕΨΑ !!!" δεν συμπληρώνεις 10 χαρακτήρες :)

Link to comment
Share on other sites

...Τελικά η απορία παραμένει προς acnt: Τι έχει δηλαδή ο Βόλος ρε φίλε που θα περάσει καλύτερα ακόμα κι εκεί από την Αθήνα;;; Αχ! Πως φαίνεται ότι είσαι Λαρισαίος ;)

Αναμένω απάντηση από άλλον χρήστη (μιας κι ο acnt μας άφησε χρόνους Internetικούς...) :)

Έχοντας νόμιμο πληρεξούσιο από τον acnt να μιλώ εκ μέρους του, φίλε Γιάννη, στο τί θες απάντηση; Στο "ακόμα κι εκεί" ή στο γιατί είναι καλύτερα στον Βόλο;

 

Απάντησε μου για να τηλεφωνήσω στον εντολέα μου στην Παμπλόνα στην πατρίδα μου την Ισπανία, όπου και τον γνώρισα...

Link to comment
Share on other sites

sundance είμαι κοσμογυρισμένος :) αλλά κυρίως κατάγομαι από Βόλο...

el_cabron: Ο Βόλος σαφώς είναι καλύτερη πόλη για να σπουδάσεις και από την Αθήνα και από την Πάτρα και από την Θεσσαλονίκη...

...Υπάρχει αντίρρηση επί αυτού; ε; ε; εε; :evil:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.