Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εργονομία: Σε τι καρέκλα εργάζεστε;


sv3glw

Recommended Posts

Εγω παντως κλαιω τα 50 ευρω (καταξοδευτηκα) που εδωσα στο πρακτικερ για μια καρεκλα. Καθομαι πανω, και μεσα σε 2-3 λεπτα το εμβολο εχει βουλιαξει...και μπορω να ακουμπησω το σαγονι στο γραφειο χωρις να καμπουριασω:(

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα ταυτοχρονα τα χερια μου δεν φτανουν το γραφειο, μαλλον το πατωμα.. εχω σταματησει προχειρα το εμβολο και αναρωτιεμαι απο που να παρω μια αναπαυτικη και ποιοτικη καρεκλα...

Link to comment
Share on other sites

Σε οποιοδήποτε γνωστό κατάστημα επίπλων γραφείου. Το θέμα δεν είναι το μαγαζί, αλλά το είδος της καρέκλας.

Πρέπει ν' αφιερώσεις λίγο χρόνο για να ελέγξεις -δια ζώσης- τους διάφορους τύπους καρεκλών.

Link to comment
Share on other sites

πάντως για τις καρέκλες που θα τα σκάσετε να ξερετε ότι τα λεφτά τους τ'αξίζουν. δεν παθαίνουν τίποτα. τα ροδάκια 10χρόνια μετά τσουλάνε ακόμα

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως πήρα μία καρέκλα από το πράκτικερ γύρω στα ογδόντα ευρώ και άντεξε περίπου ένα χρόνο τώρα έχει ανοίξει η βάση του εμβόλου και νοιώθω λες και μπαίνω σε βάρκα αφού κουνάει πέρα δόθε

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Με 50 ευρώ μαζί με το φπα από το makro. Πολύ καλή για τη μέση. Το έψαξα αρκετά. Πήγα σε αρκετά. Αυτή με τα 50 του makro μου 'κατσε καλύτερα και από τι 250άρες και των 300 Ε των επωνύμων.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα μία με 80 ευρώ από τα πράκτικερ και την έχω εδώ και 4 χρόνια. Είναι πάρα πολύ άνετη και στηρίζει όλη την πλάτη.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Παιδιά θα ήθελα κι εγώ με την σειρά μου να ζητήσω κάποιες προτάσεις για καρέκλα και γραφείο. Το πρόβλημα με εμένα είναι ότι είμαι 193 ύψος, 110 κιλά και αριστερόχειρας. Σε ελάχιστες ώρες είμαι σχεδόν νεκρός στον κόγγυγκα, μέση, αυχένα, αριστερό καρπό κτλ. Περιμένω προτάσεις, ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.