Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Αυτό με τον Μάνο Σεργίου , μου έκανε συνειρμό όταν 2 από τα 20 χρόνια περίπου που έπαιξα μπάλα , και ειδικά την πρώτη φορά που έφυγα δανεικός από την πρώτη μου ομάδα στην Αθήνα  σε μια άλλη , με μεγάλες κλίκες , που άκουγα τον κόουτς να μου λέει "έτοιμος" και να βρίσκομαι στην κερκίδα  , σαν τον Μάνο

 

Υσ η δεύτερη φορά ήταν στην προτελευταία μου ομάδα τον ΑΟ  Καρύστου , όπου κάποια στιγμή και μετά από 8 χρόνια εκεί  , λόγο ανανέωσης  και όντας σε προχωρημένη ηλικία , πάλι ήμουν πολλές φορές κερκίδα , για να ξαναδώ εντεκάδα στην τελευταία μου στο γειτονικό Μαρμάρι , όπου κρέμασα τα παπούτσια 

 

πάντως τα ΜΜΕ ή ήταν στο κόλπο ή ψαρώσανε με τον Μάνο Σέργιο 

 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Κατά τα άλλα ο Σάντος δεν πήρε τον Αθανασιάδη και πήρε στην αποστολή τον τουρίστα και ανέτοιμο Μήτρογλου που πίνει καφεδάκια μεταξύ Ιταλίας και Αγγλίας....

Θα πέσει γέλιο στο Μουντιάλ.. Πήρε και κλασικά κάτι Τζιόληδες, Λάζαρους....ότι να'ναι..

Link to comment
Share on other sites

Ο Αθανασιαδης στις αμυνες που θα συναντησει το πιο πιθανο ειναι να μην κανει τιποτα.Ο μητρογλου οσο ανετοιμος και να ειναι λογω ελλειψης παιχνιδιων σαν ποδοσφαιρικη αξια ειναι πανω απο τον πρωτο και εχει το κινητρο να βρει καινουριο συμβολαιο.

Link to comment
Share on other sites

απο τη φατσα φαινεται οτι ο ανθρωπος δεν εχει παιξει ποτε μπαλα george!

και εγώ από εκεί το ψιλιάστικα αλλά και από το γέλιο του Σάντος στην πρώτη συνέντευξη που τον ανάφερε  Έκανα και μια αναζήτηση για να δω τα υποτιθέμενα γκολ του με την ΑΕ Αντιρρίου και τσίφος Αν το αφήνανε λίγο ακόμα το αστείο  πάντως , μέχρι και μεταγραφή στην σούπερ λιγκ τον έβλεπα ......

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδά 23 είναι η αποστολή...Ο τυπάς έχει τόση σχέση με την μπάλα όσο εγώ με τα τοπογραφικά....

Απλά διαφημιστική φάτσα (μόνο μπαλαδόφατσα δεν είναι) της Πειραιώς σαν χορηγός...

Αλλωστε είναι ο ίδιος που παίζει στην διαφήμιση με τον Ζουγανέλη "το ματσάκι γυρίζει, η γη γυρίζει? θα πέφταμε".... 

 

Link to comment
Share on other sites

ωραίο κοντρόλ .....

 

 

Ικαρε κόβει το μάτι σου ρε μπαγάσα που το είδες αμέσως , αφού είχε μούσι στο σποτ με τον Ζουγανέλη ......

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

ε ε ε ε ε Γαύρος. Και έχω θέμα γιατί το ΣΟΙ, πατέρας, γυναίκα, πεθερός, γιός 5 χρ και κόρη είναι βαζέλες. Αλλά εμένα με πιάσαν μικρό και με προσυλιτίσαν και δεν μπορώ να δω μπάλα τώρα. Οποτε βλέπω πετάγονται 5 απάνω μου να με φάνε. χαχαχαχαχαχαχαχα Γαύρος, με μικρή διάθεση να αλλαξοπιστήσω αλλά βασικά άσχετος με τη μπάλα................

Edited by Arche
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει offside στο μπασκετ?  :mrgreen:

 

Τωρα θυμηθηκα κατι ορκ δεκαετιας 80 που οταν εβγαινε ο Γκαλης αιφνιδιασμο φωναζαν "οφσαιτ ρε"  :mrgreen:

Για το γκολ του Μέσι ήταν... αλλά δεν είχα προσέξει ότι γράφτηκαν και άλλα μετά την κουβέντα.... :) :) 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.