Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Εγώ ξέρω ότι αν ένα πρωτάθλημα πρέπει να πανηγυρίσουν οι γαύροι στα τελευταία 20 χρόνια είναι το φετινό γιατί είναι μάλλον το μόνο που θα πάρουν τίμια και δίκαια γιατί ήταν και οι καλύτεροι φέτος και χωρίς όργια διαιτητικά , αφού πλεον το χρήμα του Τσουλού δεν είναι εξασφαλισμένο 100 % .

 

Ο Πανιώνιος πίκρα σήμερα αλλά για αυτό είναι ωραίο το ποδόσφαιρο και η ομάδα μου το κάνει πιο ωραίο Γιατί πρέπει να την πίνουμε που και που . Ετσι η αξία την νίκης και της επιτυχίας γίνεται μετά πιο γλυκιά Επομένως πάντα Πανιωνάρα , η ομάδα που παίρνει το Ελληνικό ποδόσφαιρο από το χέρι και το οδηγεί από το γκρεμό που το έφεραν οι μεγάλοι , σε καλύτερους δρόμους ....

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Θρύλε θεέ μου, Ολυμπιακέ μου!!!

Έλα που είσαι...; Αυτό λες κάθε φορά που πετάς και έναν κορνε; :)

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα τα πούμε στον τελικό!!! Έχουμε περσινά χρωστούμενα με το ΑΕΚάκι πρώτα, που μας έβαλε ο Κοντονής να παίξουμε τον τελικό μετά από ένα μήνα απραξίας. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξεπουπουλιαστικε το δικεφαλακι σήμερα.. Έτσι στο τέλος που νόμιζαν ότι πήραν τα πάνω τους. Φαααααπ και κάτω. Άντε γεια!!!

Σειρά τώρα έχει ο αιώνιος... Γιώργο ετοιμάσου την άλλη εβδομάδα

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σαστισα λίγο στην αρχή, αλλά μετά κατάλαβα οτι μιλούσες για ΑΕΚ, είδα οτι εισαι και πρασινοφρουρός.

 

ΛΕω και γώ, για τον ΠΑΟΚ λεει, που παιζαμε με το ολυμπιακό στο μπασκετ...που η μπασκέτα είχε Φ1000 διάμετρο!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.