Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

ρε τι ερημιά είναι αυτή σήμερα στο φόρουμ...

όλοι μπάλλα βλέπετε?

καλά δεν το ξέρετε το ρητό ??

"κάθε Persie και καλύτερα" ????

Link to comment
Share on other sites

 κρίμα γιατί ο Ολυμπιακός έπαιξε όπως έπρεπε να παίξει , αλλά όπως έγραψα και πριν το αγώνα το παιχνίδι ήταν δύσκολο γιατί έιχε μια από τις καλύτερες ομάδες να αντιμετωπίσει (που δεν διώχνει προπονητή με την πρώτη στραβή και ούτε ο κόσμος τους κράζει στο γήπεδο όταν χάνουν ενώ προσπαθούν) Νομίζω ότι ο γαύρος στην ευρώπη είναι σε καλό δρόμο και όπως έχω ξαναγράψει κτίζει χρόνο με τον χρόνο ένα καλό όνομα όπως του βάζελου αλλά ακόμα θέλει πολύ προσπάθεια για να το φτάσει στο ύψος αυτό του βάζελου Είναι όμως στο σωστό δρόμο και έχει όλα τα στοιχεία να το πάει και πιο ψηλά Αλλά όμως ο χοντρός για να το πετύχει αυτό θα πρέπει να αλλάξει μυαλά στα  εντός Ελλάδος γιατί έτσι όπως τα βλέπω τα πράγματα με το πρωτάθλημά μας , σε λίγα χρόνια θα τα βλέπουμε με κιάλια όλα αυτά 

 

 

Υσ    ρε γαμώτο και αυτή η γυναίκα μου μου το γρουσούζεψε με το να μου λέει συνέχεια να μην φωνάξω αν μπει γκόλ για να μην ξυπνήσω τον μπέμπη ....

 

Αλλά βλέποντας το βλέμμα του Ρούνει στην αρχή πριν ξεκινήσει το παιχνίδι ήξερα τι θα γίνει ...σε αυτό 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

ο χοντρός για να το πετύχει αυτό θα πρέπει να αλλάξει μυαλά

ξέχνα το τζόρτζ

δες στην ιστοσελίδα της σούπερλιγκ π.χ. τις κίτρινες κάρτες

3-4 ομάδες (κυρίως παραρτήματα) είναι στις 60-65

οι υπόλοιπες 80-85 (μεταξύ αυτών ΠΑΟ & ΠΑΟΚ)

η ομάδα του δημοσίου και του "παιντιού" στις 32 !!!

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Aπό 3άρα σε 3άρα θα πετάωωωωωω

 

 

και οι εφιάλτες στα όνειρα κατατάσσονται...

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Aπό 3άρα σε 3άρα θα πετάωωωωωω

 

Καλώς τα παιδιά....Καλώς τα 3-0 graphics-3d-smileys-177509.gifgraphics-3d-smileys-177509.gifgraphics-3d-smileys-177509.gif

 

manchesterUnit.gif

κακούλη Ικαρε ....

Link to comment
Share on other sites

0-3 στο τηγάνι......Προετοιμάζονται τα παιδιά για το μεγάλο παιχνίδι στην Αγγλία....

2-1 στην Τούμπα...Προετοιμάζονται τα παιδιά για το μεγάλο παιχνίδι στην Αγγλία....

 

Ηρθε το μεγάλο παιχνίδι.........φαππππππππππππππ Φαν χατ-τρικ Πέρσι.....ΟΛΕ!!!!!!!!!!!!!

 

rofl.gif

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

ξέχνα το τζόρτζ

δες στην ιστοσελίδα της σούπερλιγκ π.χ. τις κίτρινες κάρτες

3-4 ομάδες (κυρίως παραρτήματα) είναι στις 60-65

οι υπόλοιπες 80-85 (μεταξύ αυτών ΠΑΟ & ΠΑΟΚ)

η ομάδα του δημοσίου και του "παιντιού" στις 32 !!!

Δες όλες τις χρονιές που κάναμε υπερβάσεις στην Ευρώπη Το 1971 υπήρχαν 5 -8 δυνατές ομάδες (ΑΕκ Ολυμπιακός , πανιώνιος Πάοκ , προοδευτική, παναχαική ) το 1977 με την ΑΕΚ είχαμε επίσης ανάλογες δυνατές ομάδες (Ολυμπαικός ,ΠΑΟ , ΠΑΟΚ , Πανιώνιο) την δεκαετία του 1980 με τις επιτυχίες του ΠΑΟ και της Λάρισας στην Ευρώπη  ειχαμε πάλι ισχυρό Αρη  , ΑΕΚ , Λάρισα, ΟΦΗ  Ηρακλή  κλπ  Τώρα έχουμε ολυμπιακό μόνο και τρείς ταχύτητες πίσω τον ΠΑΟΚ και από εκεί και  πέρα το χάος και για αυτό αποκλειστικά υπαίτιος είναι ο γαύρος με τις πρακτικές του τα προηγούμενα κυρίως χρόνια που όμως δεν αφήνει ακόμα και σήμερα που δεν έχει πλέον αντίπαλο 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.