Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Η Γιουνάιτεν θα είναι μια άλλη ομάδα στον επόμενο αγώνα αυτό το θεωρώ δεδομένο και το έχω δει στο παρελθόν και από άλλες αγγλικές ομάδες όπως η Λίβερπουλ Έχει όλα τα στοιχεία για την μεταμόρφωση και κυρίως δεν απολύει αμέσως τους προπονητές της και ο κόσμος της στην πλειοψηφία δεν γιουχάρει ούτε γκρινιάζει  αλλά κύρίως χειροκροτεί Αν γιουχάρει καμία φορά αφορά μόνο την ποιότητα του ποδοσφαίρου που βλέπει και όχι το αποτέλεσμα , ψιλά γράμματα για τους δικούς μας κάφρους οπαδούς  κυρίως των μεγάλων ομάδων αλλά και γενικά 

 

χάθηκε πάντως μια μεγάλη ευκαιρία να έχει ένα μεγάλος κέρδος το Ελληνικό ποδόσφαιρο σε επίπεδο συλλόγων κάτι που έχει πολλά χρόνια να κάνει από τις επιτυχίες του ΠΑΟ το 71 της ΑΕΚ το 77 του ΠΑΟ με Λιβερπουλ και τον Αγιαξ τις δεκαετίες 80 - 90   πάλι και την τελευταία με το γαύρο και το μελτέμι της Γιουβέντους (ας το πούμε και αυτό επιτυχία) 

Να μην βάλω και τα προημιτελικά  του κυπελούχων για την ομάδα μου (Πανιώνιο) με την Λάτσιο χα χα , γιατί τότε πρέπει να βάλω και ΠΑΟΚ και Λάρισα και πάλι ΑΕΚ με προημιτελικά 

 

Επίσης μου έκανε εντύπωση ο Μίτσελ , άλλη φιλοσοφία ποδοσφαιρική μόλις τέλειωσε το παιχνίδι πήγε κατευθείαν στους παίκτες του να τους παρηγορήσει ενώ δεν κώλωσε να βάλει ένα πιτσιρικά άγνωστο , σε σημείο που έπαιζε πολλά και για την δική του υστεροφημία και τον ποδοσφαιρικό εγωισμό του Ωραίος από κάθε άποψη 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Τι ήταν αυτος ο speaker...ηταν και ΑΕΚτζης... Που να ήταν και γαυρος..

 

υγ. Ωραίος ο ψαλιδοχερης....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι θα πρέπει εδώ και τώρα να φύγουν όλες οι ομάδες που δεν θέλουν να γίνουν μαριονέτες σε αυτό το πρωτάθλημα Ετσι και αλλιώς ο δρόμος που πήραν μια σειρά ιστορικών ομάδων (ΑΕΚ ,Ηρακλής , Λάρισα , Παναχαική κλπ) είναι μπροστά τους και δεν θα το αποφύγουν εκτός αν προσκυνήσουν τον νέο δυνάστη που δεν είναι άλλος από τον χοντρό Αυτό λέω σε φίλους  της ομάδα μου (Πανιώνιος)

 

Φτάσαμε σε σημείο να πιστεύω ότι επί χούντας στο ποδόσφαιρο ήταν καλύτερα τα πράγματα αφού πχ το 71 που πήρε το πρωτάθλημα η ΑΕΚ δεύτερος ήταν ο Πανιώνιος και τρίτο το Αιγάλεω  που ήταν πράγματι από ότι θυμάμαι (ήμουν μικρός τότε αλλά θυμάμαι ) οι καλύτερες ομάδες της περιόδου εκείνης 

 

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CE%84_%CE%95%CE%B8%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE_%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%B1%CE%AF%CF%81%CE%BF%CF%85_%CE%B1%CE%BD%CE%B4%CF%81%CF%8E%CE%BD_1970-1971

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

ήρθε η πρώτη κούπα της χρόνιας

http://www.contra.gr/Sports/Volleyball/Hellas/VolleyCup/finalfour/olympiakos-pannaksiakos.2715109.html

 

εδώ πάντως καρυστινε, χοντρός δεν υπάρχει :mrgreen:

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

ήρθε η πρώτη κούπα της χρόνιας

http://www.contra.gr/Sports/Volleyball/Hellas/VolleyCup/finalfour/olympiakos-pannaksiakos.2715109.html

 

εδώ πάντως καρυστινε, χοντρός δεν υπάρχει :mrgreen:

Ευτυχώς για τα κορίτσια .... Συγχαρητήρια πάντως είδα λίγο στην τιβί 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.