Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ως ασπρόμαυρος χαμουτζής εκφράζω την άδολη συμπάθεια μου στο κιτρινόμαυρο ακροατήριο των Καμόρα/Ζοέλ/Ραπτο κλπ...

Αλλά όχι και γατιά οι παίχτες, πάρτε το χαμπάρι επαγγελματίες είναι όχι οπαδοί της κάθε ομάδας που παίζουν!

Link to comment
Share on other sites

Ρεζίλι γίναμε στους Ισπανούς εν έτη 2010 και στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα μπάσκετ.

Τόσο εύκολη νίκη απέναντι στον Ολυμπιακό δεν τη περίμεναν δηλώνουν στα τοπικά μέσα οι Ισπανοί μου λένε φίλοι μου εκδρομείς.Μας πή...ξαν στο παγκόσμιο όχι τα ίδια και τώρα..Γιά βάστα!

Link to comment
Share on other sites

Μα εδώ κέρδισαν φέτος εμάς που είμαστε πραγματική ομάδα και μάλιστα 2 φορές και δεν θα σας έριχναν χαλαρά 20 πόντους σε εσάς ?

Link to comment
Share on other sites

Ως ασπρόμαυρος χαμουτζής εκφράζω την άδολη συμπάθεια μου στο κιτρινόμαυρο ακροατήριο των Καμόρα/Ζοέλ/Ραπτο κλπ...

Αλλά όχι και γατιά οι παίχτες, πάρτε το χαμπάρι επαγγελματίες είναι όχι οπαδοί της κάθε ομάδας που παίζουν!

aris fm μόνο

Link to comment
Share on other sites

Astra λίγος πλουραλισμός δεν κάνει κακό, ούτε μας κάνει λιγότερο οπαδούς, αντίθετα θα μας κάνει καλύτερους φίλαθλους.

Link to comment
Share on other sites

Αφου το ακουσα και το παοκ και δεν ειμαι καλα τωρα μπορω να κλεισω τα ματια μου...

 

Θεε μου σε τι αλλο θα μας αντιγραψουν???Σε τι αλλο?

Μας εχουν αντιγραψει: σε ατακες,σε συνθηματα,σε κορδελες,σε χαρτακια,σε πυροτεχνηματα και οτι αλλο σκαρφιστουμε.

 

Εμ,η προπαγανδα του μπουζα 30 χρονια καλα κρατει...Μια ειναι η αλλη οπως εγραψε ο συναδελφος παραπανω:

 

ΑΡΗΣ FM μονο.

Link to comment
Share on other sites

Πανάθα μου ζηλευτή! Ξέρεις πόσοι σε καμαρώνουν και άλλοι τόσοι ακόμα που σε ζηλεύουν και θέλουν να σου κάνουν κακό;;

Θα δείς που θα θέλουν να σπείρουν διχώνια ανάμεσα στο ιδιοκτησιακό καθεστώς.

Όμως αυτά δε μας αγγίζουν, τους τα επιστρέφουμε. Πανάθα γερά γίνε αστέρι καί έμπα σφήνα σε όλων των Ελλήνων την καρδιά!

Link to comment
Share on other sites

να μεγαλωσεις να λιωσεις στην δουλεια και να σου προκυψει ενας διαδοχος σαν τον δημητρακη....

 

 

καταλλα ναι ο παναθηναικος απο λεφτα παει καλα και απο υλικο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.