Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση στη ρύθμιση αυθαιρέτων του Ν.4014/11 ως 14/9/2012


ΟΩΝ

Recommended Posts

Καλημέρα! το 30.5.12 ισχύει και για τις υποβαλλόμενες το Νοέμβριο?

 

Όχι, αυτές είναι έως 31.3.2012

Θα παραταθεί μάλλον κι αυτό.....

Link to comment
Share on other sites

ΦΕΚ 268/Α/31.12.2011

 

Σε ευχαριστώ πολύ Ιάσονα, είχα δει μόνο το ΦΕΚ 40 Α/2012

 

 

Αυτά είχαν ισχύ πριν το ΦΕΚ 2167Β

 

Σ'ευχαριστώ και εσένα Skrats, θα το κοιτάξω

Link to comment
Share on other sites

Από το site του ΤΕΕ, στην περιοχή για τα αυθαίρετα.

Δες σελίδα 3 "Ως ημερομηνία υποβολής νοείται η ημερομηνία προσωρινής υπαγωγής".

Το διάβασα, ευχαριστώ!

Αυτό σημαίνει δλδ ότι εάν έκανες αρχική υποβολή πριν τις 31.11.2011 και προσωρινή μετά τις 31.11.2011 δεν έχεις το όριο 31 Μάρτη για την υποβολή των σχεδίων.Κατάλαβα σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Πας πάντα με την ημερομηνία προσωρινής υπαγωγής. Εγώ είχα κάνει αρχική δήλωση και παράβολο μέσα στο 2011.

Σε προσωρινή την έβαλα στις 24.03.2012 οπότε μου έβγαλε να πληρώσω 1η δόση στις 24.04.2012 (επιτέλους έφτιαξαν και τις ημερομηνίες τους) ενώ τα σχέδια θα τα βάλω Σεπτέμβρη (πρώτα ο Θεός).

Link to comment
Share on other sites

Πας πάντα με την ημερομηνία προσωρινής υπαγωγής. Εγώ είχα κάνει αρχική δήλωση και παράβολο μέσα στο 2011.

Σε προσωρινή την έβαλα στις 24.03.2012 οπότε μου έβγαλε να πληρώσω 1η δόση στις 24.04.2012 (επιτέλους έφτιαξαν και τις ημερομηνίες τους) ενώ τα σχέδια θα τα βάλω Σεπτέμβρη (πρώτα ο Θεός).

Που φαίνεται η ημερομηνία προσωρινής υπαγωγής;Έχει κολλήσει και το σύστημα διαχείρησης των δηλώσεων....Στις καταστάσεις της δήλωσης φαίνεται μόνο η ημερομηνία της αρχικής δήλωσης.

Link to comment
Share on other sites

Που φαίνεται η ημερομηνία προσωρινής υπαγωγής;Έχει κολλήσει και το σύστημα διαχείρησης των δηλώσεων....Στις καταστάσεις της δήλωσης φαίνεται μόνο η ημερομηνία της αρχικής δήλωσης.

 

Στο "ιστορικό" της δήλωσης (στο 5σέλιδο pdf).

Link to comment
Share on other sites

Πας πάντα με την ημερομηνία προσωρινής υπαγωγής. Εγώ είχα κάνει αρχική δήλωση και παράβολο μέσα στο 2011.

Σε προσωρινή την έβαλα στις 24.03.2012 οπότε μου έβγαλε να πληρώσω 1η δόση στις 24.04.2012 (επιτέλους έφτιαξαν και τις ημερομηνίες τους) ενώ τα σχέδια θα τα βάλω Σεπτέμβρη (πρώτα ο Θεός).

 

Ευχαριστώ!

 

Στο "ιστορικό" της δήλωσης (στο 5σέλιδο pdf).

Ευχαριστώ!

 

Στο "ιστορικό" της δήλωσης (στο 5σέλιδο pdf).

Ενώ η δήλωση στο σύστημα είναι σε προσωρινή υπαγωγή στο ιστορικό φαίνεται να είναι σε ενδιάμεση υπαγωγή....Έχω κάνει κάτι λάθος;

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.