Μετάβαση στο περιεχόμενο

8η σειρά ερωτοαπαντήσεων


Recommended Posts

Επιτέλους, αρχίζουν να ξεκαθαρίζουν τα πράγματα...

{Η' μέρος ερωτοαπαντήσεων}

8o meros erotoapantiseon.pdf

Edited by kontegr
Link to comment
Share on other sites

Ναι, μεχρι το 2041 θα εχουν λυθει όλες οι απορίες... Θα φτάσουμε στη λήξη της 30ετιας και ακόμη ερωταπαντησεις θα περιμένουμε αγαπητε konte7.gr...Γιαυτο δες σημερα το διπλο του θρυλου και ασε τις ερωταπαντησεις

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον απο λιγο που το διαβασα πηραν πισω τη μ...κια περι ''αυτοτελους ανεξαρτητης ιδιοκτησιας'' δηλαδη το πορτα πορτα παραβολο και αμοιβη μηχανικου.

Link to comment
Share on other sites

Πού το βρήκες αυτό και γιατί δεν έχει αναρτηθεί ? ή εγώ δεν πάτησα αρκετές φορές το refresh ???!??!?!?! :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

συνάδελφε η 4 ερώτηση κολλάει γάντι στο β μέρος ερ. 27 (0,5 για υπόγειο, ανεξάρτητα απο τη χρήση που έχει )

το ερώτημα είναι άλλο .σε περίπτωση που το υπόγειο ξεμπαζώθηκε πάει πάλι με 0,5 χωρίς αλλαγή χρήσης κ αναλυτικό το ξεμπάζωμα?γτ βάση αδείας έχουμε υπόγειο .

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία είναι και η 4 ερώτηση: "...και μειωτικό συντελεστή 0,5 επειδή σε κτίριο κατοικίας έχει αυθαίρετα εγκατασταθεί κύρια χρήση..."!!!!!

Τα νεύρα μου!!!!!!!!! :-x :mad:

 

Η ερώτηση μου είναι: άντε βάζει το 0,5 για το υπόγειο....πότε θα έπρεπε να βάλω και τον συντ αλλαγής χρήσης σύμφωνα με το υπεκα?????ΜΟΝΟ αν γινόταν πχ κατάστημα και όχι κατοικία????

ΣΩΣΤΑ το καταλαβα συνάδελφοι???

Link to comment
Share on other sites

Η ερώτηση μου είναι: άντε βάζει το 0,5 για το υπόγειο....πότε θα έπρεπε να βάλω και τον συντ αλλαγής χρήσης σύμφωνα με το υπεκα?????ΜΟΝΟ αν γινόταν πχ κατάστημα και όχι κατοικία????

ΣΩΣΤΑ το καταλαβα συνάδελφοι???

Έτσι το κατάλαβα και εγώ

Link to comment
Share on other sites

Πάντως την 1η και την 2η ερώτηση πρέπει να την χρωστάτε σε μένα (είχα υποβάλλει γραπτό ερώτημα) και να πω την αλήθεια σώζει 2 ανθρωπάκους...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.