Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λάθος επιλογή δόσεων


Recommended Posts

ΙΑΣΟΝΑ πάρε ένα τηλ στο 210-3291604-5-6-7 που είναι το γραφείο για το λογισμικό και λογικά θα σου πούνε τι να κάνεις. έχε υπομονή αν δεν το σηκώνουν αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 28
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 

ΟΚ λύθηκε το θέμα, με πήραν τηλ από το ΤΕΕ και μου είπαν ότι το ξεκλείδωσαν ,η κρατική μηχανή μπορεί να αργεί αλλά δουλεύει,ξαλάφρωσα

 

Εννοείς ότι το ξεκλείδωσαν ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ για τη δική σου μόνο περίπτωση ή όποιου άλλου επειδή είχε σταλεί fax?

 

ή

 

ότι το ξεκλείδωσαν γενικά ώστε να μπορούμε και μόνοι μας να διορθώνουμε τυχόν λάθος δικό μας ή αλλαγή εκ μέρους του πελάτη με επανυποβολή?

Link to comment
Share on other sites

kapa , ξεκλειδώνουν την καρτέλα σε όποιον έχει στείλει fax, κάνεις τις διορθώσεις σου και ξανά υποβάλεις τη δήλωση σου . τσέκαρε σε ποια κατάσταση θα είναι η δήλωση σου, όταν θα σου ανοίξουν την καρτέλα

Link to comment
Share on other sites

kapa , ξεκλειδώνουν την καρτέλα σε όποιον έχει στείλει fax, κάνεις τις διορθώσεις σου και ξανά υποβάλεις τη δήλωση σου . τσέκαρε σε ποια κατάσταση θα είναι η δήλωση σου, όταν θα σου ανοίξουν την καρτέλα

 

Ευχαριστώ!

 

Πάντως... είναι χαζό εφόσον υπάρχει ΝΟΜΙΜΑ η δυνατότητα αλλαγής του τρόπου πληρωμής να ΜΗΝ μπορούμε να τον αλλάξουμε και μόνοι μας ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ έχει πληρωθεί τίποτα άλλο ακόμα παρά μόνο το παράβολο....

Edited by Kapa
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Μήπως γνωρίζει κάποιος ένα τηλέφωνο στο οποίο υπάρχει περίπτωση να απαντήσει κάποιος; Αν έμενα Αθήνα θα πήγαινα προσωπικά...

 

Τηλ ΤΕΕ για διόρθωση δηλώσεων 210-541647

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλή χρονιά! πελάτης μου πλήρωσε παράβολο και την 1η δόση.Οταν έμαθε για παράταση έως 31/1/2012 της πρώτης δόσης ή του εφ' άπαξ ποσού μου ζητά να πληρώσει εφ'απαξ τώρα για να επωφεληθεί έως 31/1/2012 της έκπτωσης του 20%.πιστεύετε ότι μπορει να γίνει κάτι τέτοιο τώρα?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλή χρονιά! πελάτης μου πλήρωσε παράβολο και την 1η δόση.Οταν έμαθε για παράταση έως 31/1/2012 της πρώτης δόσης ή του εφ' άπαξ ποσού μου ζητά να πληρώσει εφ'απαξ τώρα για να επωφεληθεί έως 31/1/2012 της έκπτωσης του 20%.πιστεύετε ότι μπορει να γίνει κάτι τέτοιο τώρα?

 

Μπορεί και να γίνεται. Τηλεφώνησε στο ΤΕΕ (το τηλέφωνο λίγα post πιο πριν) και ρώτησε....

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και να γίνεται. Τηλεφώνησε στο ΤΕΕ (το τηλέφωνο λίγα post πιο πριν) και ρώτησε....

 

μήπως είναι λάθος γραμμένο το τηλέφωνο...???

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.