Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δικαίωμα υπογραφής τοπογραφικού διαγράμματος κατά ΕΓΣΑ


Recommended Posts

Τι ήθελα και ασχολήθηκα. Για τα τοπογραφικά με ΕΓΣΑ είναι το θέμα και δεν με ενδιαφέρει....

Link to comment
Share on other sites

Βρε σε ενδιαφέρει το θέμα και τώρα που συνηδειτοποίησες και ποια είναι η αλήθεια εκεί που είναι που θα ασχοληθείς περισσότερο.

Και αφού δεν σε ενφιαφέρει και δες ΣΑΣ ενδιαφέρει γιατί λοιπόν τόση φασαρία με ακυρώσεις, παραγράφους μέχρι και ΝΣΚ ???

Edited by Mercedes
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στις αρμοδιότητές του λοιπόν είναι και Η καθοδήγηση της διοίκησης με νομικές γνωμοδοτήσεις.

 

Συνάδελφε να καθοδηγεί όχι να υποδεικνύει!!! Για να υποδεικνύει έχουμε τη διοικούσα και τα κατα τόπους παραρτήματα (μαγαζάκια σας!!!!!!!!!)

Edited by GEORGE KARA
Link to comment
Share on other sites

Το ΤΕΕ και το ΣτΕ με την κατάργηση της παραγράφου 2 άνοιξε τον ασκό του Αιόλου !!!

 

Απλά ακόμη δεν έχει γίνει κατανοητό γιατί κανείς δεν ασχολήθηκε με την σοβαρότητα του θέματος.

 

Σταματήστε τα ανέκδοτα και τα αστεία με το ΝΣΚ.

 

Όποιος δεν γνωρίζει μπορεί να εμημερωθεί με τι ασχολείται το ΝΣΚ και ποιες οι αρμοδιότητες του.

 

Και εννοείται δεν έχει απολύτως καμία ισχύ μπροστά σε Π.Δ.

Edited by Mercedes
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν με πειράζει το θέμα με τα επαγγελματικά δικαιώματα αλλά το πόσο εριστική είσαι. Ξύδι λοιπόν για να ηρεμήσεις.

Ετσι και αλλιώς δεν θα το λύσουμε το θέμα εδώ._

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι αξούριστη το λες αυτό ?

Έχω εσωτερική ομορφιά εγώ.

 

Πραγματικά δεν με πειράζει το θέμα με τα επαγγελματικά δικαιώματα αλλά το πόσο εριστική είσαι. Ξύδι λοιπόν για να ηρεμήσεις.

Ετσι και αλλιώς δεν θα το λύσουμε το θέμα εδώ._

 

Δεν σε πειράζει όμως με το που είδες την σοβαρότητα του θέματος μέχρι και παραγράφους από το ΝΣΚ μου έκανες post...

 

Ατιμούλη εσύ...θα σε μαλώσω !

Edited by Mercedes
Link to comment
Share on other sites

Όχι καλέ συ. Δεν βλέπεις τι γίνεται; Όλος ο κόσμος είναι άρρωστος. Είμαστε για να αρρωστήσουμε τώρα. Με τόση δουλειά που έχει πέσει.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.