Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δικαίωμα υπογραφής τοπογραφικού διαγράμματος κατά ΕΓΣΑ


Recommended Posts

"Ο πρώτος και ο δεύτερος κύκλος τίτλων σπουδών θα πρέπει να έχουν διαφορετικό προσανατολισμό και προφίλ για να καλύπτει την ποικιλότητα των προσωπικών και ακαδημαϊκών αναγκών αλλά και των αναγκών της αγοράς εργασίας."

 

αναρωτιέμαι άραγε αν μερικοί αντιλαμβάνονται ποιος είναι ο πραγματικός ρόλος των δύο κύκλων σπουδών.

Edited by chrisven
Link to comment
Share on other sites

terry είμαι φοιτητής όχι ανόητος.Σέβομαι τα άτομα που με σέβονται και αντιμετωπίζω τα άτομα με την αντιμετώπιση που δέχομαι προς το πρόσωπο μου.Kasvan, ένα πράγμα που απεχθάνομαι είναι οι αερολογίες!!!!!!

Edited by konst
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; Λες να μην ξέρω για το ΤΕΙ ΔΜ και να ξέρεις εσύ καλύτερα;

 

Τέλως πάντων τί θες ακριβώς εκτός από το να παραθέτεις κείμενα από τις όποιες διακρίσεις ή μη των ΤΕΙ;

 

Και τι σχέση έχουν όλα αυτά με το δικαίωμα σύνταξης εξαρτημένων τοπογραφικών στο ΕΓΣΑ87;

 

Αλλά αφού είσαι ηλεκτρονικός μαζί με τους άλλους θα ξέρεις καλύτερα από εμάς τους τοπογράφους.

Edited by kasvan
Link to comment
Share on other sites

Έχει και στην Κρήτη,είμαστε 5 τμήματα ηλεκτρονικής στην Ελλάδα.Ποιος ο λόγος να γίνει συζήτηση πάνω σε αυτό?

 

kasvan δεν μου απάντησες πάνω στο ερώτημα μου για τις αερολογίες σου,περιμένω

Edited by konst
Link to comment
Share on other sites

Το τμήμα δημοσίων σχέσεων έχει μόνο 2 καθηγητές.

 

 

Τι ρωτάς κρισβεν. Αφού τα ΤΕΙ είναι ανώτερα από τα πολυτεχνεία και έχουν διεθνείς διακρίσεις. Βλέπεις καμία πολυτεχνική σχολή με τόσες διακρίσεις και παραγωγή επιστημονικού έργου;

Edited by kasvan
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.