Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εύρεση μέλους του ΤΕΕ


Giorgos1987

Recommended Posts

Ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να ελέγχθεί αν κάποιο άτομο είναι μέλος του ΤΕΕ ; Και αν υπάρχει τρόπος πως μπορώ να το ελέγξω ; Πρέπει να πάρω τηλέφωνο κάποιον αρμόδιο του ΤΕΕ ή να κάνω κάτι άλλο ;

 

Ένας φίλος μου θέλει να κάνει κάποια τακτοποίηση αυθαιρέτου και μου λέει οτι γνωστοί του, του ανέφεραν έναν φίλο τους πολιτικό μηχανικό από πανεπιστήμιο του Καζακστάν που μπορεί να τους κανει την δουλειά τζάμπα. Επειδή αυτό το "τζάμπα" με έβαλε σε υποψίες θέλω να μάθω αν μπορώ με το ονομ/μο του κυρίου να ελέγξω αν είναι μέλος του ΤΕΕ γιατί κάτι βρωμάει εδώ. Λογικά οι αμοιβές τακτοποίησης πρέπει να ελέγχονται από κάπου.

Link to comment
Share on other sites

http://teeserver.tee.gr/regdds/

 

τον θέλω και γω αυτον τον τζάμπα για κάτι δουλειές.

 

αν μπορείς να μάθεις το τηλ. κάτι θα βγει και για σένα για την εξυπηρέτηση

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν ήταν μέλος του ΤΕΕ. Το ανέφερα στον φίλο μου αυτό και το πρωϊ σήμερα ο φίλος μου πήρε τηλέφωνο τον "μηχανικό" και του είπε οτι δεν θα προχωρήσει στην τακτοποίηση (θα ψάξει για άλλον), γιατί εδώ κάτι βρωμάει τελικά.

Link to comment
Share on other sites

'οποιος έχει επιλέξει από τον προσωπικό του λογαριασμό να μην εμφανίζεται σε ξένους ή σε όλους

 

μπα μάλλον κάνω λάθος

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

ποιο είναι? το απαγόρευση δημοσίευσης στο internet?

 

screenshot2012021008324.png

 

ok, σε ένα επάγγελμα που μοιράζεις κάρτες διαρκώς μπορεί να υπάρχουν και κάποιοι κρυφοί, με τους οποίους δεν νομίζω να σχετίζεται κάποιος

Edited by sovatzou
Link to comment
Share on other sites

'οποιος έχει επιλέξει από τον προσωπικό του λογαριασμό να μην εμφανίζεται σε ξένους ή σε όλους

κανεις λάθος, δεν φαινονται τα προσωπικά του στοιχεία

ο ΑΜΤΕΕ και το Ονοματεπωνυμο φαίνονται

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.