Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μέσο μετακίνησης


sundance

για μετακινησεις εντος πολης και περιφερειακα τι χρησ  

413 μέλη ψήφισαν

  1. 1. για μετακινησεις εντος πολης και περιφερειακα τι χρησ

    • 1.αυτοκίνητο
    • 2.μοτοσυκλέττα
    • 3.Μ.Μ.Μ
    • 4.ποδηλατό
    • 5.άλλο
      0


Recommended Posts

Πες τα Χάρη! Ακόμα και στην Λάρισα που είναι διπλάσια απο την Καρδίτσα και τα Τρίκαλα, το ποδήλατο είναι σωτήριο! Απλά εγώ πηγαινοέρχομαι πολύ σε γύρω χωριά, οπότε...

Link to comment
Share on other sites

εννοουσα οτι ακριβως ετσι ειναι.

 

το σχολιο ηταν ειρωνικο για τη νοοτρπια που κυκλοφορει.

 

ειναι ηλιου φαεινοτερον οτι το ποδηλατο ειναι ΤΟ μεσο.

Link to comment
Share on other sites

περιμένω με ανυπομονησία αυτόν - ην που θα επιλέξει την απάντηση 5...

 

Eγω !!. Το ελικοπτερο ειναι ο πιο συντομος τροπος για να μετακινηθω απο την ιδιοκτητη βραχονησιδα μου στο γραφειο μου !! :lol:

 

Επειδη ομως............ φοβαμαι (!) το ελικοπτερο , και μονο γι αυτο , προτιμω να μενω στην ηπειρωτικη χωρα περιξ της Αθηνας και αναγκαστικα κυκλοφορω με αυτοκινητο. Οταν ομως πρεπει να μπω μεσα στην πολη το αφηνω κοντα σε καποιο σταθμο μετρο . Αν βρεις να παρκαρεις , μετα ολα ειναι ευκολα και γρηγορα.

 

Αρα κυριως αυτοκινητο.

 

ΥΓ. Αν τραβηξει η απεργια στα τελωνεια θα γινει η Αθηνα μια τεραστια Καρδιτσα.

Link to comment
Share on other sites

περιμένω με ανυπομονησία αυτόν - ην που θα επιλέξει την απάντηση 5. αλλά και τι μέσο θα χρησιμοποιεί 8-)

ποδαράτο :!:

 

κάποιοι τοπογράφοι μπορεί σε ορισμένα δύσβατα σημεία να πηγαίνουν και με γαιδουράκια :D

Link to comment
Share on other sites

περιμένω με ανυπομονησία αυτόν - ην που θα επιλέξει την απάντηση 5. αλλά και τι μέσο θα χρησιμοποιεί 8-)

ποδαράτο :!:

 

 

το πόδι μαντάμ δεν αποτελεί μέσο γι αυτό ο φίλτατος ηλιοχωρός δεν το συμπεριέλαβε ναουμ.

 

Χοχοχο :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά μένω Πάτρα και το μικρό κ όμορφο πέζουλα μου , peugeot 206, δε το αποχωρίζομαι!!!Δε μπορώ να κυκλοφορήσω με τα λεωφορεια , δε μπορώ να με στριμώγνουν να με πατάνε, να κάθομαι όρθια, να βρωμάνε οι δίπλά μου και ν απεριμένω επί ώρες πότε θα περάσει το λεωφορειο!!!Γιαυτό πέζούλας και πάλι πέζουλας :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι δρομολογια υπαρχουν σε καθε πολη αλλα διαφωνω με αυτη τη λογικη.

 

καλες ειναι οι θυσιες,οταν γνωριζεις με μαθηματικη ακριβεια ποιες θα ειναι οι συνεπειες του παροντος state of mind.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.