Μετάβαση στο περιεχόμενο

Θερμομαγνητικά καλοριφέρ: Το γέλιο


diramos

Recommended Posts

Δεν ξέρω πόσο καιρό έχετε να γελάσετε. Άλλα ήρθε η ώρα. Βέβαια αρκετοί θα κλάψουν αρκετά…..

Έφτασε στον πλανήτη μας η συσκευή με COP 25,4 !!!! Λύθηκε επιτέλους το ενεργειακό μας πρόβλημα.

Μιλάμε για την μουφα της χρονιάς

 

Το φυλλάδιο το μάζεψα από την ΔΕΘ Θεσσαλονίκη

COP25.pdf

Edited by diramos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 85
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ποια είναι αυτή η εταιρία? Γνωρίζει ότι με την παραποίηση που έκανε σε δημοσίευμα εφημερίδας, είναι υποκείμενη σε αστικές και ποινικές κυρώσεις?

 

http://www.tovima.gr...iparadeigma.pdf

 

 

Μα πόσο ******* πια, ώστε να παραποιούν δημοσιεύματα που ο καθένας έχει πρόσβαση από το ηλεκτρονικό τους αρχείο?

Edited by nikmmech
Link to comment
Share on other sites

Μου το έχει φέρει ο πατέρας μου από την ΔΕΘ και έχω λιώσει με το που το βλέπω.

 

Ήθελα να πάω να τους δω από κοντά, και το καλοριφέρ αλλά και τον αντιπρόσωπο, αλλά δεν τους βρήκα...

Link to comment
Share on other sites

SPIRA tech.

Ηλεκτρικά Τροφοδοτικά Θέρμανσης Χαμηλής Κατανάλωσης

Γραφεια: Κεφαλληνίας 1, 18345 Μοσχάτο, Αθήνα

 

Θυμάμαι ότι το πουλάνε και 1.200 €…. Για 500W ισχύς

Ο ακριβότερος βραστήρας του κόσμου

Edited by diramos
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=6UYAIEk2MoQ

 

Όποιος καταλάβει τα νούμερα που αναφέρει τι μονάδες έχουν, να μου γράψει... ! :D :D :D

 

(εξαιρείται το τηλέφωνό του νούμερο, αυτό δεν έχει μονάδες... :))

Edited by AlexisPap
Link to comment
Share on other sites

Έχει και άλλο πλεονέκτημα από αυτά που αναφέρει στο video : το κυλινδρικό τμήμα μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν σταθμός ανάπαυσης για αυτούς που μόλις εισήλθαν στο σπίτι από παγωμένο περιβάλλον.

 

Μάλλον στο τμήμα που αποφοίτησε ο "ηλεκτρολόγος μηχανικός", η Θερμοδυναμική ήταν προαιρετική..Ίσως και στο Λύκειό του..

Edited by nikmmech
Link to comment
Share on other sites

βρε βρε....τελικά δεν έχουν τον θεό τους...αν δεν κάνω λάθος ήταν στο περίπτερο με τα διάφορα ( κοφτες λαχανικών, σιδερώστρες, φίλτρα νερου κλπ).

κλαίω λεμε...κλαίω!!!!!!!!!!!

 

και που να βλέπατε τι κόσμο είχε... μπορεί και να έκανε τρελές πωλήσεις....!

Link to comment
Share on other sites

ΚΛΑΙΩ με την αφήγηση... προσοχή όμως παιδιά μάλλον πρόκειται για σπείρα, την γνωστή '33'!

 

Εμένα πάλι για νίκελ αυγοθήκη μου κάνει, εδώ που τα λέμε ένα αυγό θα το έψηνε. . .

 

Πέρα από την πλάκα τώρα, αυτές οι πατέντες και τα διπλώματα τι ρόλο βαράνε τελικά;

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.