Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαφημιστικά φυλλάδια υπηρεσιών μηχανικού


christos7

Recommended Posts

Η απελευθέρωση των ηθών έπεται ή έχω χάσει επεισόδια

 

από εποχή προ Χριστού...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 47
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάντως επειδή ανοίγει η κουβέντα διόρθωσα τις εικόνες και έσβησα τα στοιχεία τους να μην τους κάνουμε κ τσάμπα διαφήμιση στο φόρουμ (άσε που δεν επιτρέπεται)

Αν με βρούν και μου δώσουν ποσοστό τα ξαναβάζω. Δεν γίνεται να πληρώνουν την διαφημιστική κ μένα τίποτα! :mrgreen:

 

Για γέλια ή για κλάματα είμαστε τελικά?

 

ΥΓ. Ρητορική ερώτηση έτσι! Μην αρχίσετε να απαντάτε γιατί δεν θα βγάλουμε άκρη!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου έκανε εντύπωση εμένα είναι τα 100 ευρώ για τις βεβαιώσεις νομιμότητας.

Άραγε πόσοι συνάδελφοι έχουν καταλάβει τι ευθύνες αναλαμβάνουν με την έκδοση πιστοποιητικού νομιμότητας;

Και μόνον η τραγική ασάφεια των σχετικών νόμων θα πρέπει να μας προβληματίζει.

Και μόνον το ότι σε σχετικά απλές ερωτήσεις για τα αυθαίρετα διατυπώνονται πολλές διαφορετικές γνώμες δεν δείχνει τίπότε;

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει! ότι κανένας δεν πρόκειται ποτέ να ψάξει τίποτα μέσα σε αυτή την όμορφη χώρα. Τώρα αν σου κάτσει η τυχερή ο φορέας προστασίας των μηχανικών (ΤΕΕ) θα σε προστατέψει.

Link to comment
Share on other sites

Το ΤΕΕ μην το υπολογίζετε....μας το κρατάει μανιάτικο. Σου λέει τόσες πορείες και αγώνες έκανα και εσέις εκεί 1.000 άτομα έρχεστε. Τώρα που περνάω και δύσκολα με το 2%...Αλλά δεν θα με χρειαστείτε?, θα σας δείξω εγώ...

Κατά τα άλλα συμφωνώ, άμα δεν υπάρχουν έλεγχοι και ποινές, χαλαρώνουν τα πράγματα.

Από την άλλη όμως 1/2 μηχανικούς (είπα λίγους?) με αυτά ασχολείται....Ανταγωνισμός στο φουλ, δουλειές λίγες...όποιος δελεάσει καλύτερα και πιο γρήγορα κερδίζει την βασιλεία του 4014 και των ΠΕΑ...

Link to comment
Share on other sites

1.τσαμπα λεφτα τα διαφημιστικα.......οι περισσοτεροι τα πετανε αμεσως....στα πεα πρεπει αν τον πετυχεις τοτε που το νοικιαζει λιγο δυσκολο....και μην μου πει κανεις οτι κρατανε καπου τα διαφημιστικα........

2.το διαδικτυο ειχε αποτελεσμα στηνα ρχη του 3843.....πληρωνα 5 ευρω την ημερα και μεχρι δεκεμβρη του 2010 ημουν στην 5αδα......μετα εριξαν τα μουτρα τους πολλοι συναδελφοι και με 15 υερω την ημερα ουτε 10αδα δεν ημουν.........στον 4014 λιγο δοκιμασα και οταν ειδα το πληθος ειπα ΑΝΤΙΟ.......οτι κατσει απο μονο του.....

3. αυτοκολλητα σε πολεοδομιες-δου εχουν καποιο αποτελεσμα ειδικα στις ΔΟΥ κατι παππουδες θα παρουν τον πρωτο που θα βρουν μεσα στο αγχος που αθ τους ζητησει ο εφορας ΠΕΑ και δεν εχουν και ουτε εκπτωση ζητανε ασχετα που ο ΜΗΧΑΝΙΚΑΡΑΣ μην χασει τον πελατη του λεει με το καλημερα 40% εκπτωση

 

το καλυτερο συστημα ειναι ναχεις συνεργατη !!!

 

 

και διαφημιση ΠΑΝΤΑ χωρις ΤΙΜΗ......

 

ικαρε κανε το 80% των μηχανικων νασαι μεσα....ξερω ''μεγαλα'' γραφεια που τα ριχνουν και καλα σε αλλο γραφειο που εχουν κανει με βιτρινα κανα συναδελφο με ΑΠΥ........πως οι μεγαλομηχανικοι εχουν ''ανεξαρτητες κατασκευαστικες'' καπως ετσι

 

με ρωταει η μανα μου πως παει η δουλεια αγορι μου?

ΠΕΑΤΖΗΣ μανα !!!

 

ακουγεται καπως ετσι? :mrgreen:

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

H Θεσσαλονίκη πάντως είναι γεμάτη με χαρτάκια.. Μία βόλτα στους δρόμους της Φραπεδούπολης αρκεί για να μαζέψεις προσφορές για ανακαινίσεις με το μέτρο (η πακετάκι των 80 τμ), ΠΕΑ, Τακτοποιήσεις, Βεβαιώσεις, και να συγκρίσεις ποιος τυλίγει καλύτερα το πιτόγυρο..

 

Απελευθέρωση ξε-απελευθέρωση, ο τρόπος αυτός για να πλασάρεις τη δουλειά σου, Υπηρεσία - Μόνο *** Ευρώ!!!, είναι απαράδεκτος. Εμένα δεν μου αρέσει. Θυμίζει γυράδικο παρά προσφορά υπηρεσίας σοβαρού επιστήμονα! Φανταστείτε λίγο τους Δικηγόρους. Στις 2 Δίκες Δώρο και 3η!!, τους Ιατρούς: Μεταμόσχευση νεφρού μόνο με 500 ευρώ + Δώρο ο Αναισθησιολόγος! Όλα αυτά είναι γυφτιές ενός εξαθλιωμένου ευρωπαϊκού προτεκτοράτου που καταρρέει ωσάν το WTC.. Γνώμη μου.

 

Θες να διαφημιστείς; Διαφημίσου αλλά μη βάζεις τιμές.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

με ρωταει η μανα μου πως παει η δουλεια αγορι μου?

ΠΕΑΤΖΗΣ μανα !!!

 

ακουγεται καπως ετσι? :mrgreen:

 

Ασε μου έχει κολλήσει και εμένα αυτή η λέξη.... :smile: Αν πω κάτι διαφορετικό ψέματα θα πω....

 

Αυτό που λες με τις εφορίες φοβερό πραγματικά...Χτες πήγα στην εφορία Κηφισιάς, και απ'έξω ήταν 3-4 που πιπίλιζαν κάποια παππουάκια για ΠΕΑ...Πως έβλεπες στα νησιά με το που κατέβαινες το καράβι σε στρίμωχναν για δωμάτιο? Ενα τέτοιο πράγμα.... Τιμές ΠΕΑ? Α' κλάση...και τσακ μπαμ παράδοση...

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα αν μου λες οτι αντι για διαφημιστικα ΚΑΘΟΝΤΑΙ σαν τα κορακια εξω απο εφοριες-πολεοδομιες @@@@ η κατασταση......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.