Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέο Σεμινάριο για ορυχεία, μεταλλεία, πετρέλαιο κλπ από ΙΕΚΕΜ-ΤΕΕ


Γιάννης

Recommended Posts

Ξέρει κάνεις ποτε θα ξεκινήσει τελικά αυτο το προγράμμα; Έχουν πάρει έναν καλο μου φίλο κ ο καημενος είναι στο περίμενε τόσους μήνες...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 Έχουν πάρει έναν καλο μου φίλο κ ο καημενος είναι στο περίμενε τόσους μήνες...

 

Πως ξερει πως "τον εχουν παρει", οπως λες;

Link to comment
Share on other sites

Έχουν πάρει έναν καλο μου φίλο κ ο καημενος είναι στο περίμενε τόσους μήνες...

 

 

 

Πως ξερει πως "τον εχουν παρει", οπως λες;

Μου είπε ότι είναι σε πίνακες ή λίστες ή δεν ξέρω εγώ τι ακριβώς...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το θεμα ομως. Ολοι ειμαστε μεσα εκει, αλλα δεν εχουμε ιδεα ποιους και ποτε θα παρουν. Εκτος αν ο φιλος σου ειναι στις πρωτες πρωτες θεσεις και το ξερει ετσι.

Link to comment
Share on other sites

λογικά αυτές θα είναι οι τελικές λίστες συν οι δυο που προστέθηκαν μετα τις ενστασεις όπως ανακοινώθηκαν.

 

επειδή δεν έχουν κανένα μεσο επικοινωνίας με τους ενδιαφερόμενους δηλ εμάς ...ελέγχουμε κ ενημερωνόμαστε κ μεταξυ μας απο εδω για ότι νεότερο

Link to comment
Share on other sites

Αυτες ειναι  σιγουρα οι τελικες λιστες.Το θεμα ειναι ποσους θα παρουν.Π.χ στη περιφερεια Αττικής η προκύρηξη μιλαει ενδεικτικα για περιπου 400 ατομα,χωρις να διευκρινιζει ποσοι ειναι μηχανικοι και ποσοι τεχνιτες.Στο τεε που ειχα ρωτησει μου ειχαν πει δεν ξερουμε,η κατανομη θα γινει αναλογα με τα κεκ που θα δηλωσουν και κατι τετοια.Αρα φανταζομαι οι μονοι σιγουροι (στη περιπτωση των διπλωματουχων μηχανικων)ειναι οι 10 πρωτοι απο καθε ειδικοτητα..

Επισης μετα τη τελικη επιλογη,καθε μηνα οι θα βγαινουν νεες λιστες,σε περιπτωση που καποιος επιλαχων δε δηλωσει τελικα συμμετοχη,και παρουν τον επομενο κοκ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.