Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καλές γιορτές και ευτυχισμένο το νέο έτος


Engineer

Recommended Posts

Καλές γιορτές συνάδερφοι!

Χρόνια Πολλά με Υγεία!!

Το 2013 θα ναι η χρονιά των Μηχανικών

και των... Παναθηναϊκών!!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους κι άλλο κακό να μην μας βρει, ....................φτάνει πια πήραμε,................ δεν θέλουμε άλλο! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά με υγεία για όλους τους συναδέλφους που δραστηριοποιούνται στο φόρουμ δίνοντας λύσεις ειδικά στις δύσκολες μέρες που ζούμε

 

Υσ στο ποστ 11 με αρέσει που διατηρεί το όνομα χάιδω Στο χωριό μου τις μισές γυναίες τις λένε χάιδω και τια άλλες μισές Παγώνα (η γιαγιά μου λεγοταν Χάιδω και η μητέρα μου Παγώνα) Πολύ όμορφα ονόματα κατά την γνώμη μου γεμάτα μνήμες και παραδόσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένος ο καινούργιος Χρόνος 2013.

Καλή σταδιοδρομία στους νέους συναδέλφους.

Καλές δουλειές στους παλαιότερους.

Και σε όλους Υγεία και Ευτυχία, τόσο για τους ίδιους, όσο και για τους δικούς τους.

Και για το Michanikos.gr ακόμα μεγαλύτερη καταξίωση και στον επαγγελματικό και στον ευρύτερο επιστημονικό και κοινωνικό χώρο.

Link to comment
Share on other sites

Καλές γιορτές και ευχές για ενα ευτυχισμένο 2013 γεματο υγεία πάνω απ΄ολα!

Ας ειναι το '13, ενα....γούρικο έτος για όλους μας!! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι σε όλους μας καλές γιορτές, ο καινούργιος χρόνος να μας φέρει κάτι καλύτερο από αυτόν που φεύγει και να μας κάνει καλύτερους απ' ό,τι υπήρξαμε ως τώρα!!!

 

Πρώτα απ' όλα υγεία για όλους, καλή τύχη (γιατί και οι επιβαίνοντες στον Τιτανικό υγιείς ήταν αλλά δεν ήταν τυχεροί) και μετά καλή δύναμη να έχουμε..... γιατί...... έτσι πρέπει να είμαστε.... :grin:

 

post-8629-0-06188900-1356264102.jpg

Edited by Kapa
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους.Εύχομαι οι γιορτές να έρθουν με υγεία χαρά και ευτυχία και αυτό να κρατήσει για όλο το 2013.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους, με υγεία και οτιδήποτε άλλο λείπει από τον καθένα μας, την οικογένεια και του δικούς του ανθρώπους.

Edited by DIMITRIS80
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.