Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σ.Δ και 'υψος


Recommended Posts

ναι θελω να μαθω με e-foruming εαν μπορω να βγαλω 6 οροφο. ειμαι μικρος και σε ηλικια και σε bugjet και οταν υπαρχουν τα ''τσακαλια'' που λεω εγω εδω στη περιοχη μου και μαθουν για το συγκεκριμενο το οικοπεδο θα τρεξουν για να μου το παρουν. δεν θα υπολογησουν εναν μικρο επιχειρηματια οπως εγω αυτοι που εχουν ακρες στη πολεοδομια στη εφορια στο ικα και 7ψηφια νουμερα στη τραπεζα.οταν ετρεχα για τα ενσημα με βαση την εγσσε και τελικα τα καταφερα θα μπορουσα τοτε να πω οτι ναι οκ την εκανα τη δουλεια με τα ενσημα απο δω και περα μη με ενοχλητε. αλλα και να μην γραψω μεσα εδω τιποτα. εγω ομως ασχοληθηκα και απαντουσα σε οποιον με ρωτουσε παρολο που τα ειχα γραψει αναλυτικοτατα

Link to comment
Share on other sites

ναι θελω να μαθω με e-foruming εαν μπορω να βγαλω 6 οροφο. ...

....

Οκ, όπως θες.

Εσύ ξέρεις τι και πως σε συμφέρει να κάνεις.

Ολόψυχα καλή επιτυχία και να πάει καλά.

Link to comment
Share on other sites

για ένα έχεις δίκιο, ότι σήμερα μόλις μάθουν τα τσακάλια για τι φιλέτο πρόκειται οτι θα τρέξουν να το πάρουν...

Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι να βοηθήσουμε συνάδελφο...

 

Βασικό κοίτα αν σου βγαίνει το ιδεατό στερεό για το εξαώροφο

 

Η κάλυψή σου θα είναι μεγαλύτερό από το εμβαδόν που προκύπτει από τη δόμηση/6 λόγω ημιυπαιθριων, και κλίμακας που δεν προσμετράται στο Σ.Δ. Στον Σ.Ο. μπαίνουν όλα οπότε κανε κανένα έλεγχο και σε αυτό. Δες επίσης αν χρειάζεσαι στέγη

Link to comment
Share on other sites

ενω θεμα υψους δεν υπαρχει και θεμα σ.δ. διαβαζω για τον σ.ο. και δεν καταλαβαινω πως μπορει να δημιουργηθει προβλημα. εφοσον ο νοκ δινει ολα αυτα τα ''bonus'' για την δομηση που ειναι το προβλημα? η θα μεγαλωσει η καλυψη και θα βγουν μεγαλυτεροι οι 5 οροφοι η θα μικρυνει η καλυψη και θα βγει εκτος. ετσι δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.