Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργητική πυρασφάλεια σε χώρο συνάθροισης κοινού


iliekater

Recommended Posts

ωραια

ή κανεις τσαμπουκα και τα κανουν οπως πρεπει με ρισκο να σου πουν γεια

ή λες γεια εσυ

 

απλο.....

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν πρόκειται να το πάρω χαλαρά απλά ήθελα να δω ακριβώς τι παίζει με την κοινοποίηση στην πολεοδομία και κατά πόσο στέλνω παθητική για διορθώσεις ή στέλνω παθητική που δεν θα τη δουν ποτέ και θα το έχω έννοια και ευθύνη.

 

Ευχαριστώ πολύ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ναι, δεν πρόκειται να το πάρω χαλαρά απλά ήθελα να δω ακριβώς τι παίζει με την κοινοποίηση στην πολεοδομία και κατά πόσο στέλνω παθητική για διορθώσεις ή στέλνω παθητική που δεν θα τη δουν ποτέ και θα το έχω έννοια και ευθύνη.

 

Ευχαριστώ πολύ πάντως!

 

εσενα τι σε νοιαζει αν θα την δουν ή οχι? κακως λειτουργεις ετσι

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

Γιατί κακώς; Εγώ θέλω να μάθω αν είναι πλήρης και είμαι σωστός σε όλα. Στην πυροσβεστική πηγαίνω μου λένε άλλαξε αυτό και ξαναφέρτην. Δεν θέλω να την καταχωνιάσουν και να πω "α ωραία αφού βγήκε το πιστοποιητικό είμαι καλυμμένος". Γιατί θα εκκρεμεί μια πιθανώς ελλειπής παθητική.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά την παθητική θα την υπογράψει πολιτικός  οπότε μην ασχολείσαι .... :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  εκείνος θα μπει φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα το post και έχω δίπλα τον αρχιτέκτονα που θα υπέγραφε...! Μας έπιασε, δεν μπορώ να του την κάνω τώρα..!

 

Σοβαρά τώρα, δεν βλέπω φως, μήπως ξέρει κανείς που θα μπορούσα να απευθυνθώ στην πολεοδομία για να ρωτήσω; Σε ποια υπηρεσία γίνεται η κοινοποίηση;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια τελευταία ερώτηση..

 

Στέλνω ένα screenshot με το μαγαζί. Η άδεια είναι του '98. Η κύρια έξοδος όπως βλέπετε οδηγεί κανονικά στο κλιμακοστάσιο και η άλλη είναι η συρόμενη μπαλκονόπορτα που οδηγεί στην περιστρεφόμενη σκαλίτσα (μέσω μπαλκονιού).

 

Εάν η σκάλα γίνει 1.16m όσο απαιτείται, παίζει να περάσει η παθητική με αυτή την όδευση διαφυγής;

Με την δεύτερη έξοδο, τη συρόμενη, τί γίνεται;

post-83913-0-67003400-1399833382_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.