Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργητική πυρασφάλεια σε χώρο συνάθροισης κοινού


iliekater

Recommended Posts

Εκτός του ότι εδώ και πάνω από ένα εξάμηνο είχα καταθέσει παθητική στην Π.Υ. και στον Δήμο χωρίς πρόβλημα, με το νέο πολυνομοσχέδιο που αφορά στα επαγγελματικά δικαιώματα όλοι - όλα...

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

.......... με το νέο πολυνομοσχέδιο που αφορά στα επαγγελματικά δικαιώματα όλοι - όλα...

 

που το λέει στο πολυνομοσχέδο ?

 

και τι άλλα δικαιώματα προκύπτουν ?

 

μπορείς να βοηθήσεις ?

Link to comment
Share on other sites

Παθητική από ΜΜ δέχεται από καιρό η ΠΥ. Το ότι ο ΜΜ δεν έχει δικαίωμα να υπογράψει είναι δικό του θέμα.

 

Τώρα τι ακριβώς εννοεί ο συνάδελφος… θα δούμε.

Link to comment
Share on other sites

, με το νέο πολυνομοσχέδιο που αφορά στα επαγγελματικά δικαιώματα όλοι - όλα... Sent from my iPhone using Tapatalk

 Τι πάει να πει αυτό? Τότε και ΠΜ υπογράφει ενεργητική? Εσύ κάνεις στατικά? Να καταθέσω αρχιτεκτονικό? 

Link to comment
Share on other sites

Αφού η Π.Υ. δεν κοιτάει παθητικές, υποτίθεται ότι τις κοινοποιεί στην πολεοδομία. Εμένα μου έχουν πει ότι δέχονται πάντα και δίνουν πιστοποιητικό αρκεί να ικανοποιείται η ενεργητική. Γι'αυτό δεν τους νοιάζει αν είσαι μηχανολόγος... Ό,τι να ΄ναι δηλαδή, μετά όσον αφορά πολεοδομία δεν ξέρω, τί να πω..

Link to comment
Share on other sites

 

, με το νέο πολυνομοσχέδιο που αφορά στα επαγγελματικά δικαιώματα όλοι - όλα... Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 Τι πάει να πει αυτό? Τότε και ΠΜ υπογράφει ενεργητική? Εσύ κάνεις στατικά? Να καταθέσω αρχιτεκτονικό? 

 

Αν εξαιρέσεις στατικά - αρχιτεκτονικά, όλοι όλα!!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.