Μετάβαση στο περιεχόμενο

Περί επιστροφής φόρου...


Recommended Posts

Ναι μπορεί να γίνει. Εγινε σε 'μενα.


Ενώ κατά την αρχική υποβολή είχα δηλώσει το IBAN κανονικά στην τελευταία σελίδα (ελεγμένο ότι ήταν σωστό) και μάλιστα τύπωσα και το Ε1 με τον αριθμό πρωτοκόλου και έιχε το IBAN στην τελευταία σελίδα.


Οταν μπήκα μετά την ενημέρωση εκκαθάρισης που κοιτούσα ανα διαστήματα δεν υπήρχε γραμένος ο ΙΒΑΝ, αντίθετα υπήρχε μόνο η Τράπεζα που είχα δηλώσει.


Δες το, μπορεί να είναι έτσι. 

Link to comment
Share on other sites

στο taxis μου γραφει οτι η επιστροφή θα μπει στην τράπεζα στις 8/10/13 αλλά ακόμα τίποτα.... να ανυσηχώ?

Είχα δώσει και εγώ ΙΒΑΝ, τελικά πέρασα από την τράπεζα και τα πήρα

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως κι εγώ.

 

Είχα δώσει ΙΒΑΝ, επιβεβαίωσα πως ειναι "μεσα" στο σύστημα, και εν τέλει πήγα τα πήρα απο τράπεζα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για ενημέρωση των συναδέλφων εαν κάποιος εχει παει ηδη τα δικαιολογητικα η εκκαθάριση αργει πολυ. Εγω τα καταθεσα 16/06, έγινε έλεγχος 19/06 και σημερα που πηγα εφορία μου ειπαν οτι γινεται χαμος και θα εκαθαριστει σε κανα μηνα. Οποτε μέχρι

τα Χριστούγεννα εχουμε καιρό

Link to comment
Share on other sites

Για να εισπράξουν ξέρουν βάζουν και τόκους αν καθυστερήσουμε, για να μας επιστρέψουν τα χρήματα μας μια χαρα καθυστερούν

Link to comment
Share on other sites

Λεει οτι εγινε η εκκαθαριση αλλά οταν παω να εκτυπωσω-κατεβασω το εκκαθαριστικο μου βγαζει κατι αριθμους αντι για το εγγραφο. Τι ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.