Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Ν.4178/13] Σύστημα Αμοιβών ΤΕΕ και Αμοιβές


Recommended Posts

Συμφωνώ, και εγώ αυτό κάνω, άλλωστε το είχαμε συζητήσει και επί ν.4014 ίσως και σ' αυτό εδώ το νήμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε μία δήλωση πάτησα κατά λάθος τελική υποβολή, αντί για ενδιάμεση και έτσι δεν έβαλα το ποσό της συμφωνηθείσης αμοιβής στο πεδίο της ομάδας έργου. Γνωρίζει κανείς αν μπορώ με κάποιο τρόπο να γυρίσω σε ενδιάμεση;;;;

Link to comment
Share on other sites

όχι φτιάξε νέο έργο, δεν υπάρχει δυνατότητα διαγραφής έργου από το σύστημα αμοιβών, ούτε τροποποίηση της τελικής υποβολής.

Edited by akis73
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν γίνεται. Αν θες πάρε τηλέφωνο στην υποστήριξη του συστήματος αμοιβών. Σε παρόμοια περίπτωση που είχα μου είπαν να φτιάξω νέο έργο".

 

Λες ότι δεν θες να διαγράψεις το έργο, ουσιαστικά και να θες ΔΕΝ μπορεί το έργο να διαγραφεί, απλά θα φτιάξεις νέο.

Link to comment
Share on other sites

Αν ανεβάσω στα αρχεία το συμφωνητικό με τη σωστή αμοιβή αλλά το PDF της αναφοράς δεν αναφέρει συμφωνηθείσα θα έχω πρόβλημα;;;;

....τόσες δηλώσεις έχω κάνει δεν μπορώ να καταλάβω πως το χέρι μου πάτησε το κουμπί της τελικής

Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που περιγράφεις, δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα αν φτιάξεις νέο εργο.

 

Το α/α που το έχεις βάλει;

Link to comment
Share on other sites

στην υπαγωγή του 4178 εχω βάλει το α/α του συστήματος αμοιβών στο πεδίο που ζητείται

αν φτιαξω νέο έργο θα έχω καινούριο α/α 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.