Μετάβαση στο περιεχόμενο

Από τις 09/09 οι αιτήσεις εγγραφής στο Εγγραφής στo Μητρώo των Μόνιμων Ενεργειακών Επιθεωρητών


Engineer

Recommended Posts

Εγώ πάντως παρατηρώ ότι όλοι απαξιώνουν την ιδιότητα και τη διαδικασία αλλά όλοι ψάχνονται για σεμινάρια..είναι νωρίς ακόμη να κοιτάμε αριθμούς πιστεύω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 281
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οσοι και να γραφτουν , το ιδιο ειναι.....και τωρα ολοι δηλωνουν οτι κανουν ΠΕΑ .και απλως τα δινουν σε αλλους....το νουμερο εχει μονο φιλολογικο ενδιαφερον να δουμε αν ανανεωθουν οι προσωρινοι....

 

εξετασεις σε ενα χρονο θα δωσουν ελαχιστοι γιατι απλα θα δουν οτι μεχρι τοτε ,δεν θα αξιζει την φασαρια....

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα έπρεπε το υπουργείο να αρχίζει να ''μονιμοποιεί'' κανέναν ενεργειακό επιθεωρητή? Έστω ενδεικτικά έναν, να φαίνεται ότι κάτι γίνεται, κάτι δουλεύει. Δηλαδή πρέπει να παρέλθει το δίμηνο για να συμβεί αυτό. Έχουν περάσει σχεδόν δέκα μέρες από την έναρξη των αιτήσεων. Δεν μπορώ να καταλάβω...

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα τλφ και το σηκωσαν.....ακομα δεν εχουν κανει τιποτα!!!!μου ειπε φυσικα για το διμηνο......και επισης οτι δεν θα βγει ενας τωρα δεκα μετα κλπ....μαλλον θα παρουν καποιους και θα ανοκοινωσουν μια λιστα....αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Οπότε παίρνουμε παράταση οι προσωρινοί...

 

 

τι να σου πω....παντως βλεπω μια ακινησια στο θεμα πεα.....λετε να τελειωσαν??

Link to comment
Share on other sites

Οντως....Από το καλοκαίρι και μετά δεν κινέιται φύλλο. Πέρισυ ο καλύτερός μου μήνας ήταν ο Σεπτέμβριος, και φέτος Ιούνιο-Ιούλιο-Αύγουστος...μέχρι σήμερα..έχω κάνει 3!!

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς διότι υπάρχει η αντίστοιχη ακινησία και στις αγοραπωλησίες-μισθώσεις ακινήτων... Ακίνητα τα ακίνητα!

 

Και για όσους δεν το κατάλαβαν, ΠΕΑ & Αυθαίρετα είναι ασπιρίνη για τον καρκίνο.. Για ουσιαστικό αντικείμενο εργασίας Μηχανικού, ξανασυζητάμε μετά από 5χρόνια -- στην καλύτερη περίπτωση!

Edited by Allobar
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.