Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Ευκαιρια λοιπον ,αν ισχυει , να παει στην γειτονικη πολη για μια βδομαδα καποιος μηχανικος για σεμιναρια, και μετα να εχει δουλεια....

ας παει νεος , να  κανει και την διαφορα.....εγω σαν τεραστια επαγγελματικη ευκαιρια το βλεπω.......

Link to comment
Share on other sites

Για ποια ευκαιρια μιλατε ρε παιδια...

Μη πιστοποιημενοι ενεργειακοι επιθεωρητες θα βρουν υπογραφη απο καποιον  υπογραφακια σε μεγαλο αστικο κεντρο και θα βγαζουν μια χαρα τα ΠΕΑ...

Σιγα μη μεινει περιοχη χωρις επιθεωρητη....

Και σιγα να μη χρεωσει ο αλλος 300€ για ενα ΠΕΑ για να βγαλει βενζινες που δε θα καψει...

Ουτε στην αυτοψια θα παει, θα στειλει και με κουριερ με εξοδα παραληπτη το ΠΕΑ και ουτε γατα ουτε ζημια...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

αυτα ....παλια στο τεξας......

στις μικρες περιοχες δεν ειναι θεσσαλονικη,αθηνα...

αν το αντιληφθει καποιος επιθεωρητης , κατευθειαν θα το καταγγειλει στο ΥΠΕΚΑ.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα με εγκρίναν χθές...

 

Στέλνουν mail με κωδικούς και αριθμό μητρώου ενεργειακών επιθεωρητών, και μπαίνεις στο σύστημα από την πλατφόρμα των προσωρινών επιθεωρητών!!

 

Το αστείο είναι ότι η άδεια έχει ισχύ μέχρι την 1/1/2100 !!!! Είναι πάντως αστείο να μπαίνεις ως "προσωρινός" επιθεωρητής και να βλέπεις ότι η άδεια ισχύει για 87 χρόνια!! 

 

Μας υπενθυμίζουν ότι όλοι προσωρινοί είμαστε σε αυτή τη ζωή.. Μόνιμος δεν πρόκειται να υπάρξει ποτέ!!

 

Αναρωτιέμαι αν θα μπορώ άραγε να την μεταβιβάσω στα παιδιά μου ;;!! (γιατί δεν σκοπεύω να βγάζω ΠΕΑ άλλα 87 χρόνια),...

...

Link to comment
Share on other sites

εχω αδεια μεχρι 6/10 αν δλδ δεν εχουν δει την αιτηση μου μεχρι τοτε .....θα κανω προπονηση με τη δευτερη ομαδα μεχρι να με ξαναφωναξει ο προπονητης?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.