Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Εγω με αίτηση όπως είπα στις 11 ή 12 μόλις έλαβα το μέιλ της έγκρισης τελικά. Μάλλον η γκρίνια μου έπιασε τόπο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αίτηση και για τις 3 από 11.09 στην αναμονή.

Συνάδελφος κατέθεσε στις 20.09 μόνο για κτίρια και πήρε έγκριση τώρα το μεσημέρι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Συνάδελφοι,

είμαι προσωρινός και στη φάση 2/3 δημιουργώ ΚΜΧ και στέλνω mail με την Υπεύθυνη Δήλωση και τη Βεβαίωση Επαρκούς Παρακολούθησης για Κτήρια. Στη φάση 3/3 στην αναγγελία κτηρίων ξανανεβάζω πάλι τα ίδια δικαιολογητικά ;

 

Τα αντιστοιχίζω, μου άνοιξε ένα τέτοιο pop-up.

Edited by Antiermitianos
Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 ώρες μου ήρθε το email και με εγκρίνανε κι εμένα. Αίτηση -αναγγελία είχα κάνει στις 18/09 και πρώην προσωρινός. Άντε σιδεροκέφαλος, καλές δουλειές και καλή κονόμα  :mrgreen: και στα δικά σας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Συνάδελφοι,

 

η βεβαίωση επαρκούς παρακολουθήσεως πρέπει να είναι επικυρωμένη και εάν ναι πώς ;;;

Δε σηκώνουν κανένα τηλέφωνο στο υπουργείο ! Υπάρχουν συνάδελφοι που έχουν σε εκκρεμότητα επιθεωρήσεις, για ενοικιάσεις, πωλήσεις και εξοικονόμηση κατ' οίκον και αναλώνονται στο κυνήγι του "Μόνιμου Ενεργειακού Επιθεωρητή". Ε ρε γυμνάσια...έχουμε πάει φαντάροι ρεεεεεεεεεεεεεε :angry:  

Link to comment
Share on other sites

Η βεβαίωση παρακολούθησης προφανώς φέρει τη σφραγίδα του φορέα εκπαίδευσης που την εξέδωσε. Δεν χρειάζεται τίποτε επιπλέον.

 

(ssouanis γράφαμε μαζί...)

Edited by JasonK
Link to comment
Share on other sites

Έχει σφραγίδα του ΚΕΚ και υπογραφή του Διευθυντού Καταρτίσεως, άρα θα είμαι εντάξει. Ευχαριστώ ssouanis και JasonK ! 

@ssouanis Για την Υπεύθυνη Δήλωση έχω περάσει από το Δήμο για επικύρωση του γνησίου υπογραφής, όπως επίσης και για την ΥΔ αληθείας και την ΥΔ De Minimis για την ενίσχυση, τις οποίες δε βρίσκω από πού τις κάνεις upload ακόμα τουλάχιστον. Έχει μείνει στην κατάσταση αιτήσεως η οθόνη, έχοντας εισάγει δηλωθέν εισόδημα, IBAN και έτος κτήσεως διπλώματος.

Edited by Antiermitianos
Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει με όσους κάναμε αργότερα αίτηση? Εγώ έκανα για μόνιμος 1/10/2013 και δεν με αφήνει να δώσω νέα επιθεώρηση λόγω λήξης της Ισχύος της Άδειας. 

Σταματάμε να κάνουμε οτιδήποτε μέχρι να εγκριθεί?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.