Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Και εγώ είχα κάνει αίτηση στις 07/11 και εγκρίθηκα εχθές, οπότε για πάρτε κάνα τηλέφωνο να μάθετε γιατί σας ξεχάσαν εσάς τους προηγούμενους. Βιάζονται φαίνεται να πάρουν άδεια και τους έχουν πει αν δεν τελειώσετε με τις αιτήσεις δεν φεύγετε...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι τα φυσικά αντικείμενα, όχι μόνο τα σκαναρισμένα αντίγραφα.

Δεν ξέρω, ρωτάω. Οι υπόλοιποι τι έκαναν;

Εγώ δεν έστειλα τίποτα ταχυδρομικά. Και δεν νομίζω πως και κανείς άλλος έστειλε κάτι, κι ο λόγος είναι πως δεν αναφέρει τίποτα σχετικό στις οδηγίες.

Όοοοταν γίνουν οι εξετάσεις κι άμα περάσουμε τότε ίσως και να ζητήσουν τα επικυρωμένα αντίγραφα σε χειροπιαστή μορφή, να γεμίσουν κι άλλα ράφια.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά οκ και με εμένα, μου είχε έρθει 1-2 ημέρες  και βρισκόταν στα junk, 

Ικαρε ρίξε και εσύ μια ματιά μήπως έγινε το ίδιο(τε στέλνουν από άλλο μειλ)

Link to comment
Share on other sites

Πριν 30' ήρθε mail με την έγκριση για τα κτήρια

 

Ανέβασμα αρχείων 11/11

 

Τι να την κάνω τώρα ???

 

Απο τις 30/11 που έκλεισε μέχρι χθές είχα προτάσεις για 10 ΠΕΑ = ~ 3500 Ε

 

Σήμερα που μου ήρθε η έγκριση έχω μείνει με τον π_ _ _ο (3 γράμματα είναι για όποιον δεν καταλαβαίνει) στο χέρι...και στη γωνία με περιμένουν ο στουρνάρας με το θεοχάρη :sad: :-( :sad:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τίποτα...Πήρα σήμερα τηλέφωνο και με έναν που μίλησα στο υπουργείο του φάνηκε όντως περίεργο...Θα το κοιτάξουν λένε..Μετά μίλησα με έναν από τα σεμινάρια το ίδιο και αυτός...Παρασκευή κανονίζουμε να πάμε κάτω, να δούμε τι τρέχει....Αν δεν αλλάξει κάτι αύριο που χλωμό το κόβω.

Link to comment
Share on other sites

Είναι το ίδιο φαινόμενο που συμβαίνει με τις γυναίκες.

Όταν είσαι μόνος δεν σταυρώνεις κοπέλα. Όταν αποκτήσεις δεσμό, κάνουν ουρά οι ευκαιρίες... :smile:

 

Στα σοβαρά τώρα. Όταν έχει αρχίσει το σύστημα να δέχεται αιτήσεις από 9/9 και έχεις καταθέσει τα χαρτιά στις 11/11, χάνεις το δίκιο σου...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.