Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το  β  2014  ηρθε  και  σε  μενα  φουσκωμενο 

επομένως  οι  εισφορες   αυξηθηκαν  ,  αναμενουμε  και  τα  αναδρομικα   με  αισιοδοξια 

 προσδοκωντας  κυβερνητικη     σταθεροτητα  ώστε  να  πληρωνω  και  να  στηρίζω  το  τσμεδε  μου 

οσο  και  να  αυξηθεί  για   να  εχω  τις  παροχες  του

τρισ μεγιστου   ΕΟΟΠΥ  .

Edited by loser
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Μα το ΤΣΜΕΔΕ εισέπραττε τις αυξημένες εισφορες απο τον 05/14!!! Και για το Ά 2014 για όσους δεν πλήρωσαν εως τέλος Απριλίου.

Το οτι βλέπετε τις αυξημένες εισφορες και τωρα, δε σημαίνει κατι για την απόφαση...οχι οτι πρεπει να εχουμε μεγάλη αισιοδοξία, αλλα κουβέντα να γινεται...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι η απαισιοδοξία για την έκδοση της απόφασης του ΣτΕ, προέρχεται από κάποια πηγή πληροφόρησης?

Επειδή μας ενδιαφέρει όλους (όχι ότι θα λύσουμε το πρόβλημα με τις παλιές εισφορές αλλά με τις νέες έχουμε κάνει και τα σαράντα του μακαρίτη πλέον), αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μας το αναφέρει.

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΧΩ ΤΑ 424 ΕΥΡΩ, ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΑΥΞΗΣΗ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΤΑ ΑΛΛΑ 1500  ΕΩΣ 31/10/2014......ΔΕΝ ΞΕΡΩ....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Είναι απαράδεκτο το ότι πηγαίνουμε σαν πρόβατα και πληρώνουμε όσοι ακόμα μπορούμε... 1917,34 το εξάμηνο?δεν παμε καλά...

Link to comment
Share on other sites

σιγα το ποσο.....απο το 2015 θα ειναι 3000 και κατι ψιλα (το εξαμηνο)  και αλλα 2800 τα αναδρομικα απο το 2011.Ενταξει μεχρι τα 12000/χρονο εχουμε ακομα καιρο.

Edited by tasanto
Link to comment
Share on other sites

το Α εξάμηνο πληρώνεται μεχρι τις 31/10/14...... μαζι με το Β εξαμηνο !!!!!!!!

 

ρίξε μια ματια σε αυτο το λινκ http://www.tsmede.gr:65401/ αν μπορεις να κατεβάσεις του πρώτου εξαμήνου αν και μάλλον άρχισε να βγάζει του 2ου

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.