Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

anavatis αυτή της στιγμή το νομοσχέδιο είνια στη Βουλή http://www.hellenicparliament.gr/Nomothetiko-Ergo/Epexergasia-stis-Epitropes?law_id=424b3333-9056-4684-974f-a4bc01563d2f . Αναμένεται να ψηφιστεί την ερχόμενη εβδομάδα. Αιτήσεις αργότερα, ούτως ή άλλως η προθεσμία πληρωμής του Α' 2015 είναι ως τις 31/7.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

... πάντως επειδή προσωπικά έχω καταλάβει ότι το ΤΣΜΕΔΕ είναι απρόβλεπτο ... βασικά περιμένω να δημιουργήσει πολλά "κολλήματα-δυσκινησίες" στην εφαρμογή πχ της επιλογής κατώτερων κατηγοριών ... 

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό και πρέπει να πάμε όλοι μαζί σε κάθε ΤΣΜΕΔΕ και να "λυθεί" το πρόβλημα κατανόησης. Σ' όλο το κόσμο 3 μείον 2 κάνει 1, άρα από τη τρίτη κατηγορία που είμαστε θα πρέπει να πάμε στην πρώτη!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μόλις τώρα κατέβασα το ειδοποιητήριο Α'2015. Είμαι ασφαλισμένος προ του '93 και οι εισφορές παραμένουν στις 2.075 ευρώ. Μπάχαλο...

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εβγαλε 3 κουρτινες διαλεξα την πρωτη και μου βγηκε ο ζονγκ...και δεν θα πληρωσω τιποτα . ειναι προσφορα της πρωτης φορας αριστερας και του τσακαlotto...

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εβγαλε 3 κουρτινες διαλεξα την πρωτη και μου βγηκε ο ζονγκ...και δεν θα πληρωσω τιποτα . ειναι προσφορα της πρωτης φορας αριστερας και του τσακαlotto...

μην ξεχνάς τον Χαϊκάλη...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου βγάζει "Δεν έχει εκδοθεί ειδοποιητήριο για το A2015. "

Τι να σου πω... Το ξαναδοκίμασα μόλις τώρα και το κατέβασα πάλι κανονικά. Είσαι παλαιός ή νέος ασφαλισμένος;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.