Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επιπτώσεις ανεμογεννητριών στην υγεία του ανθρώπου???


Recommended Posts

μπορεί  οι ανεμογεννήτριες μεγάλες μικρές να εκπέμπουν ραδιενέργεια ή  ακτινοβολία ή κάτι που να επηρεάζει την υγεία? Αυτό ειπώθηκε στον γιο μου από τον δάσκαλο του 6ης δημοτικού,  ότι δλδ εκπέμπουν ακτινοβολία κ ραδιενέργεια, εγώ ξέρω ότι ΟΧΙ , λογικά θα τα είχα’’ τινάξει τα πέταλα’’ από τις τόσες γεννήτριες (diesel) που συντηρώ emo24.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραίους δασκάλους έχουμε για να μαθαίνουν γράμματα στα παιδιά μας....

 

Κανονικά θα έπρεπε να μας δωσεις τα στοιχεία του να του στείλουμε κανα φυλλάδιο.... ή καλύτερα να τον στειλουμε στο Κ. Μητσοτάκη για διαθεσιμότητα.

 

Έλεος!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ο δάσκαλος μου φαίνεται πρέπει να κάτσει k να διαβάσει...ξανά..

Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια

Link to comment
Share on other sites

...

 

Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια

 Δεν λες στον γιο σου να ρωτήσει το ίδιο δάσκαλο αν μας ραντίζουν?

 

Συνήθως ο στόκος έχει πολλαπλές εφαρμογές και δεν δικαιολογείτε με αμάθεια, ηλιθιότητες σας αυτές από διδάσκοντα ακόμα και σε νηπιαγωγείο να ήταν…

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωσε τον δάσκαλο ότι υπάρχουν και άλλες παρενέργειες όπου υπάρχουν πολλά αιολικά πάρκα , όπως πχ αυτή που ακούγεται για την περιοχή μου ,  δηλαδή ότι με τόσους έλικες υπάρχει κίνδυνος να απογειωθεί η περιοχή και να πετάξει εις τα ουράνια , γιαυτό ας εφοδιασθούν οι μαθητές  με αλεξίπτωτα καλού κακού 

Edited by GEORGE MICHEAL
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

το προβλημα ειναι οτι αντε να πεις τωρα στο παιδι σου οτι ο δασκαλος λεει οτι να ναι...

 

πως μετα περιμενεις το παιδι σου να τον παρει σοβαρα και να αφομοιωσει οτι σωστο μπορει να του δωσει το σχολειο..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.