Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προχωρά η ενίσχυση των δικαιούχων υποψήφιων ενεργειακών επιθεωρητών


Engineer

Recommended Posts

Θα την διαβάσω ξανά, απλά σου λέω ότι δεν έχει λογική και εκτιμώ ότι δεν θα γίνει αυτό που λές...

Τώρα το καρφί για το iphone, μην αγχώνεσαι εδώ το πήρα εγώ που δεν έχω ουσιαστικό αντικείμενο δεν μπορείς εσύ με τόσες δουλειές?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

πρακτικα ,λογω του ότι βαλαν καυστηρες-κλιματιστικα , δεν μπορουν να απαιτησουν να περασεις εξετασεις.....

σε οριζοντα 2,3 χρονια , ...   κανενας δεν ξερει τι θα γινει ...ας τα ζητησουν.....

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

απλά σου λέω ότι δεν έχει λογική και εκτιμώ ότι δεν θα γίνει αυτό που λές...

 

 

Λογικη δεν εχει αυτο που λες εσυ.

Εγω δεν εγραψα καπου, οτι σε "5 χρονια αν δεν ανανεωσεις την ιδιοτητα του Εν.Επ. θα σου ζητησουν τα λεφτα πισω."

Για το iphone δεν ηταν μπηχτη, απλα τονισα την ευκολια που μπορεις απο την καρεκλα σου ή το κρεβατι σου να διαβασεις την ΥΑ, πριν γραψεις οτιδηποτε.

 

 

πρακτικα ,λογω του ότι βαλαν καυστηρες-κλιματιστικα , δεν μπορουν να απαιτησουν να περασεις εξετασεις.....

σε οριζοντα 2,3 χρονια , ...   κανενας δεν ξερει τι θα γινει ...ας τα ζητησουν.....

 

 

Αδικο δεν εχεις.

Απλα δεν μιλαμε για 2-3 χρονια (ελπιζω).

Το οτι ενεκριναν ως δικαιουχους για επιδοτηση σεμιναριων για λεβητες/κλιματισμο, συναδελφους οι οποιοι δεν εχουν την ιδιοτητα αυτη, αλλα μονο για κτηρια, ειναι φαουλ απο μονο του.

Edited by terry
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδιά έχουμε καμία ενημέρωση σχετικά με την ενίσχυση. Ημουν αναμεσα στους δικαιούχους, είδα το όνομα μου στη λίστα, έστειλα τα χαρτιά-δικαιολογητικά στις 2/12 στην ΕΥΣΕΔ και ακόμα δεν έχω λάβει κανένα ενημερωτικό e mail. Φυσικά, δεν απαντάνε στα τηλέφωνα. Μήπως έστειλαν σε κανέναν απάντηση? 

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν καλό να μάθουμε από κάποιον που πέρασε επιτυχώς τις εξετάσεις αν του βάλαν τα λεφτά. Φαντάζομαι κάπως έτσι θα γίνει στο τέλος.

Edited by TomA
Link to comment
Share on other sites

Μπα, που τέτοιο πράγμα; Εξετάσεις πέρασα, η αίτηση μου, γράφει στο buildingcert, ότι εγκρίθηκε, αλλά ο λογαριασμός δεν λέει να ξεκολλήσει από τα 13 ευρώ απ' τον Οκτώβρη.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.