Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εξοικονόμηση κατ' οίκον: διενέργεια επιτόπιων δειγματοληπτικών ελέγχων


Engineer

Recommended Posts

αυτο που ελεγε και μια φιλη μου ιταλιδα

adele di salvia 5 χρονια πισω....... [ πριν γραψεις εδω δλδ ]

οτι στο τελος για να μας προσλαβουν ωστε να χουμε εμπειρια

θα τους πληρωνουμε εμεις

 

 

μη τσιμπας με ολα

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά 2 πραγματάκια..Πρώτον άσχετα αν μας πειράζει ή όχι, οι αμοιβή πλέον είναι ελεύθερη κατόπιν διαπραγμάτευσης και κανείς δεν μπορεί να σου πει τίποτα καθώς καλύπτεσαι νομικά. Ετσι λοιπόν μπορεί να κάνει κανείς ΠΕΑ με 10 ευρώ που λέει ο λόγος.. Και εμένα θα μου άρεσε σε κάθε ένα να παίρνω 500ευρώ, αλλά τι να κάνουμε οι τιμές έχουν διαμορφωθεί διαφορετικά..Από κει και πέρα ότι συμφέρει τον καθένα. Αν είναι δικός μου, μένει απέναντι ναι μπορώ να κάνω και εγώ με 50. Αν όχι και κάνω μετακινήσεις κτλ τα υπολογίζω πάνω από όλα. Δίνω τιμή που με συμφέρει, όχι τον πελάτη..Αν πιάσει καλώς, αν όχι να βρει έναν της γειτονίας του. Τέλος.

Δεύτερον. Οκ, εδώ είμαστε σχεδόν όλοι με nicknames, σχολιάζουμε κάνουμε, ράνουμε, μπορεί όμως κάποιοι από εμάς στην πραγματικότητα να δρούμε διαφορετικά. Κανείς δεν θα το μάθει στην τελική..Ετσι λοιπόν, αν πχ έβλεπα στο διαύγεια το όνομά μου και από κάτω διάφορα σχόλια, δεν θα τσιμπούσα. Θα έκανα τον κινέζο γιατί να εκτίθεμαι? Υπάρχει λόγος? Που ξέρει ο άλλος ποιος είμαι.. 

Τώρα ποιοι πήραν τηλέφωνο για παράπονα κτλ? Προφανώς κάποιοι που έχασαν τη δουλειά κατά πρώτο λόγο, κάποιοι που είναι πραστάτες των τιμών κατά δεύτερο. 

Προσωπικά δεν θα έπαιρνα συνάδελφο να τσαμπουκαλευτώ επειδή είδα ότι τα κάνει με 40ευρώ..Βαριέμαι να ασχοληθώ και τι έχω να κερδίσω? Μήπως ο πρώτος είναι ή ο τελευταίος? Ασε που νομικά θα γυρίσει και θα μου πει, ρε φίλε εγώ τόσο γουστάρω το κάνω για χόμπι.αν θες πήγαινε στο ΤΕΕ για παράπονα..

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ικαρε οπως εξηγησα 100 φορες δεν ειναι κατι κρυφο οι προσφορες , ουτε μετανιωνω που τις εκανα......μια χαρα με συνεφερε και τις εκανα....

θα απολογηθω γιατι σε μια δημοπρασια εκανα 200 ευρω χαμηλοτερα η σε αλλη 500;;;;;;χασαμε την μπαλα;;;;;;

 

εχασα μια που πηρε αλλος με 1000 ευρω , και θα αρχισω τα σχολια;;;;εχασα πολλες με 500, 1000 ακομα και 2000 , και θα κοτσαρω τις διαυγειες με υπονοουμενα.;;;;.......

 

δεν ειναι κατι που το κραταω κρυφο οι δημοσιες δημοπρασιες και μολις δω υποτημιτικα σχολια προσωπικα και επαγγελματικα  θα κρυφτω, και δεν θα ζητησω τον λογο.....

 

ναι λοιπον εμενα με συμφερει  η θελω να κανω ένα εργο για 350 , έναν αλλον για 550.........

αν θελω , κανω και δωρεαν μελετη , είναι δικαιωμα μου.....αυτος δεν είναι λογος για στοχευμενη δυσφημηση, ...

Edited by savas76
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

εγω το ορκιζομαι πως θα κανω τα παντα στους επομενους να κατεβαινω για 500ε ανεξαρτητως τμ

και πιο κατω ακομα

 

 

υγ

μπορω δε μπορω? υπαρχει κανα θεμα?

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.