Μετάβαση στο περιεχόμενο

5 Ιουλίου 2015 – το Δημοψήφισμα


Didonis

Recommended Posts

Το γελάς; Τέτοιο ξεσκαρτάρισμα της πολιτικής σκηνής δεν έχει ξαναγίνει: Κουβέλης, Βενιζέλος, Σαμαράς, Παπαρήγα σε ένα 5μηνο δεν το λες και μικρή υπόθεση

πώς σχετίζεται η Παπαρήγα με τον Τσίπρα και το πεντάμηνο, ξεφτέρι μ' ?

Link to comment
Share on other sites

dpapdpap έχω την αίσθηση πως έχει βάλει alarm με keywords: KKE, παπαρήγα, κουτσούμπας και κάθε φορά που κάποιος πει οτιδήποτε από αυτά στο forum χτυπάει συναγερμός. Χιουμοριστικό ήταν το σχόλιο αλλά νομίζω το χιούμορ του το έχει απωλέσει προ πολλού το ΚΚΕ δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη αν πράγματι έχεις καταφέρει να φτιάξεις τέτοια εφαρμογή παρακαλώ να μου την δώσεις και σε εμένα… θα την χρειαστώ για καμια εικοσαριά keywords alarm … :smile:

Link to comment
Share on other sites

"Δεν έχουν περάσει πολλές μέρες όταν ο Κλέων Γρηγοριάδης εμφανίστηκε στο δελτίο ειδήσεων του MEGA και ρώτησε την κυρία Σαράφογλου αν θεωρεί ότι δίνουν τον ίδιο χρόνο στην άποψη του ναι και την άποψη του όχι στο MEGA.

 

Τότε η διορατική κ.Σαράφογλου και γνώστρια των κοινωνικών και πολιτικών συσχετισμών, του απάντησε με το εξής αμίμητο:

 

"Tι φταίμε εμείς αν όλες οι κοινωνικές ομάδες ψηφίζουν ναι;"

 

Μάλλον επηρεάστηκε από τις δημοσκοπήσεις που έπεσαν όλες μέσα!

 

Ο Κλέων Γρηγοριάδης αντέδρασε στην αστεία αυτή τοποθέτηση και μόλις μίλησε για χούντα των ΜΜΕ η παρουσιάστρια τον έκοψε.

 

Αναρωτιέμαι πως με το ΟΧΙ να φτάνει το 61,3%, όλες οι κοινωνικές ομάδες ήταν υπέρ του ΝΑΙ."

 

post-46561-0-01662900-1436222038_thumb.jpg

 

Το βίντεο για όσους δεν το είδαν: http://tinyurl.com/pqskegx

 

 

Άρχισε το κούρεμα στις Τράπεζες:

 

post-46561-0-26627700-1436222581.jpg

Edited by Antiermitianos
Link to comment
Share on other sites

 

Δημήτρη αν πράγματι έχεις καταφέρει να φτιάξεις τέτοια εφαρμογή παρακαλώ να μου την δώσεις και σε εμένα… θα την χρειαστώ για καμια εικοσαριά keywords alarm … :smile:

:smile: jerk-alarm έχω ! σ' ενδιαφέρει ?

 

 

dpapdpap έχω την αίσθηση πως έχει βάλει alarm με keywords: KKE, παπαρήγα, κουτσούμπας και κάθε φορά που κάποιος πει οτιδήποτε από αυτά στο forum χτυπάει συναγερμός. Χιουμοριστικό ήταν το σχόλιο αλλά νομίζω το χιούμορ του το έχει απωλέσει προ πολλού το ΚΚΕ δυστυχώς

και που τόχεις κρύψει το χιούμορ, ξεφτέρι μ', και δεν το 'δα?

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

...

 
"Tι φταίμε εμείς αν όλες οι κοινωνικές ομάδες ψηφίζουν ναι;"
....

 

 

Είναι ομορφούλα όμως…

Και τι φταίει το κορασον αφού ως σκληρά εργαζόμενη την πληρώνουν για να τα λέει…

Σκέψου όλους τους άλλους που λένε τόσα κι άλλα τόσο και μάλιστα τσάμπα… (άσε που δεν έχουμε ως δεδομένο την ομορφιά)

 

(βραδιάτικα πρέπει να τελειώσω κάτι μπας και εκτυπώσω αύριο και όλο με παρασέρνετε με τις κριτικές γμτ)

 

 


εδιτ

 

:smile: jerk-alarm έχω !  σ' ενδιαφέρει ?

 

Δεν κάνει αυτό.. θέλω φλεξιμπίλιτη …. (και μη γράφεις διαδοχικά λέμε :smile: )

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

και που τόχεις κρύψει το χιούμορ, ξεφτέρι μ', και δεν το 'δα?

 

Το χιούμορ είναι κάτι το υποκειμενικό, περί ορέξεως...

Link to comment
Share on other sites

αν ρίξω κι εγώ κανα... υποκειμενικό και σου κοπεί η όρεξη ?

 

Βεβαίως, δεν χρειάζεστε την άδειά μου για να γράψετε το οτιδήποτε

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.