Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΤΑΡΑΤΣΑΣ


ΝΒΤ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ . ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ .  ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΣΕ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ . ΤΟ ΚΤΙΣΜΑ , ΕΧΕΙ 4 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ , ΣΤΑ 3 ΜΕΝΟΥΜΕ ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ,  ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΧΕΙ ΝΟΙΚΑΡΗ . ΩΣΤΟΣΟ , ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ , ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΑΥΤΗΣ .  ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΣΑΝ ΧΩΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΤΙΣΩ .   11 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ,  ΚΑΙ Η ΠΟΡΤΑ ΤΗΣ ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗ . ΑΛΛΑ ,  ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΕΒΗΚΕ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΖΗΜΙΕΣ ΚΑΙ ΦΘΟΡΕΣ ΣΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ ΜΟΥ ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ , ΡΙΧΝΟΝΤΑΣ ΝΕΡΟ , ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΣΩΛΗΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ , ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΡΗΣΗ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ . ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΖΗΜΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ . Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΛΕΙΔΩΣΩ , ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΛΙΑΚΟΥ ΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ , ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΥΠΟΝΟΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ . ΚΑΘΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ . ΘΑ  ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ .

Link to comment
Share on other sites

ο δικηγορος σου εχει μελετησει  τα συμβολαια, τα οποια -προφανως-  αναφερουν ό,τι και εσυ περιγραφεις.

και εδωσε την γνωμη του...

 

Με βαση αυτα,

δεν εχω κανεναν λογο να θεωρησω  την γνωμη του συναδελφου "μη ορθη"

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

Προς το μέλος NBT

 

Δεν γράφουμε με κεφαλαία. Στο γραπτό λόγο προσδιορίζει ότι φωνάζουμε.

Διαβάστε τους κανόνες συμμετοχής

Edited by kostassid
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια, η εγκατάσταση δεξαμενής καυσίμων και ενδεχομένως λέβητα, στο δώμα, αποτελεί ένα θέμα..

Link to comment
Share on other sites

Aπό την πολεοδομία , μου είπαν , ότι δεν χρειάζεται... κανείς ,, είπε δεν βγάζει , αλλά ..αν χρειαστεί , βγάζουμε , είπε . εκ των υστέρων . οπότε , όχι , δεν έχω . θα μπορούσατε να με κατατοπίσετε σχετικά με το κόστος ; Αν σας είναι εύκολο . 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.