Μετάβαση στο περιεχόμενο

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

42 λεπτά πριν, φωφώ said:

Καλημέρα & χρόνια πολλά

Ψάχνω την ΤΖ στην οδό Λεωφ. Ηρακλείου & Θερμοπυλών στο Ν.Ηράκλειο.

Βρίσκω 1650Ε. Ισχύει ?

1100, 1650 είναι η σημερινή.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας γνωρίζει κάποιος την τιμή ζώνης για τακτοποίηση αυθαιρέτου (προ 83) στη θέση Κολώνες Σαλαμίνας είναι εκτός σχεδίου και εκτός οικισμού.

 

Η χρήση κεφαλαίων σε κείμενο δημοσίευσης και τίτλου δεν επιτρέπεται. Επίλεξε «επεξεργασία» (3 τελείες άνω δεξιά) και διόρθωσε το κείμενο της δημοσίευσής σου. Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ. - akis73

Edited by sada
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω για τακτοποίηση ποιά είναι η ΤΖ στο Σκεπάρι Μετεώρων με συντεταγμένες Χ: 296998.878 και Υ: 4407263.885;
Επίσης μπορείτε να μου πείτε όταν αφορά τακτοποίηση στο Ν4495 επιλέγω τις παλιές ΤΖ και όχι αυτές που βρίσκω στον χάρτη αυτό: https://maps.gsis.gr/valuemaps/ ????
Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

53 λεπτά πριν, sada said:

Καλημέρα σας γνωρίζει κάποιος την τιμή ζώνης για τακτοποίηση αυθαιρέτου (προ 83) στη θέση Κολώνες Σαλαμίνας είναι εκτός σχεδίου και εκτός οικισμού.

 

Η χρήση κεφαλαίων σε κείμενο δημοσίευσης και τίτλου δεν επιτρέπεται. Επίλεξε «επεξεργασία» (3 τελείες άνω δεξιά) και διόρθωσε το κείμενο της δημοσίευσής σου. Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ. - akis73

Για Σαλαμίνα εκτός 550. Αν θες στείλε και ΕΓΣΑ.

6 λεπτά πριν, mariannag said:

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω για τακτοποίηση ποιά είναι η ΤΖ στο Σκεπάρι Μετεώρων με συντεταγμένες Χ: 296998.878 και Υ: 4407263.885;
Επίσης μπορείτε να μου πείτε όταν αφορά τακτοποίηση στο Ν4495 επιλέγω τις παλιές ΤΖ και όχι αυτές που βρίσκω στον χάρτη αυτό: https://maps.gsis.gr/valuemaps/ ????
Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Για Σκεπάρι 550, θες την τιμή ζώνης του 2016, το λινκ που παραθέτεις αφορά τις σημερινές ΤΖ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 λεπτά πριν, akis73 said:

Για Σαλαμίνα εκτός 550. Αν θες στείλε και ΕΓΣΑ.

Ευχαριστώ πολύ. Για Σαλαμίνα είναι Χ=450839.66  Υ=4192357.02. Αν μπορείτε να μου επιβεβαιώσετε την τιμή ζώνης.

Link to comment
Share on other sites

24 λεπτά πριν, akis73 said:

Για Σαλαμίνα εκτός 550. Αν θες στείλε και ΕΓΣΑ.

Για Σκεπάρι 550, θες την τιμή ζώνης του 2016, το λινκ που παραθέτεις αφορά τις σημερινές ΤΖ.

Σας ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση. Είναι εύκολο να μου στείλετε το ΦΕΚ ή κάποιο αρχείο που συμβουλεύεστε για την εύρεση των ΤΖ 2016? Δεν μπορώ να βρω κάτι αντίστοιχο με ΤΖ Σκεπαρι 550 για να καταλάβω τον τρόπο που το βρίσκεται ώστε να μην σας ρωτάω κάθε φορά που έχω αμφιβολία για μία ΤΖ;
Σας ευχαριστώ και σας είμαι ευγνώμων 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.