Μετάβαση στο περιεχόμενο

Θερμομόνωση δώματος


bilis.kontogiorg

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους θα ήθελα να ρωτήσω για θερμομονοση σε ταράτσα έχω κάνει στεγανωποιηση με ασφαλτοπανο και σκέφτομαι από πάνω λόγω κόστους να βάλω μόνος μου φελιζολ 5 Άρη με κόλα πλακιδίων και μετά από πάνω να τα περάσω μια στρώση με κόλα από πλακακια ποια είναι η γνώμη σας??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η γνωμη ως προς τι?

Ως προς αυτό που σκέφτεται να κάνει. Προφανώς ο άνθρωπος δεν είναι επιστήμονας, ούτε επαγγελματίας, και λέει ας πάρω καμμιά γνώμη, μην κάνω καμμιά βλακεία.... Έλεος πια, αν δε θέλετε μερικοί να απαντήσετε, μη διαβάζετε το " Θέματα ιδιωτών"! Δε χρειάζεται να μπαίνετε και να ειρωνεύεστε!

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Λόγω κόστους κ λόγου ότι δεν μπορώ να ρίξω 6 κυβικά μόνος. χωρίς παρεξήγηση ρωτάω την γνώμη όπως κ είπε ο φίλος ποιο πάνω απο κάποιους ανθρώπους που ξέρουν πολλά παραπάνω από μένα το θέμα μου είναι να κάνω κάτι κ να μην πετάξω τα λεφτά μου, τώρα εάν θέλει κάποιος να ειρωνεύεται ας το κάνει όλοι κρινόμαστε.... επαγγελματίες που ρώτησα εδώ στην Κέρκυρα μου ζήτησαν πάνω από 4 χιλιάρικα κάτι που εγώ δεν έχω να δώσω.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κλίσεις έχετε ή το ασφαλτόπανο είναι κατευθείαν στην πλάκα; Εάν έχετε κλίσεις, το συζητάμε για το τι μπορείτε να κάνετε, εάν δεν έχετε θα πρέπει να τα ξηλώσετε.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κλήσεις απλά μπορεί να κρατάει λίγα νερά σε ένα σειμιο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επάνω στην πλάκα είναι κολλημένο το ασφαλτοπανο αλλά υπάρχουν κλήσεις στην πλάκα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το καλό της πλάκας σας και του οπλισμού της, θα πρέπει να το ξηλώσετε και να αρχίσετε από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Ένα χρόνο είναι που το έβαλα. Δηλαδή να το αφήσω κ να βάλω από πάνω φελιζολ 5 Άρη θα έχω θέμα??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.