Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καταγγελία για αυθαιρεσίες


stinger197912

Recommended Posts

7 ώρες πριν, Directionless said:

Ε μην παίρνεις και όρκο! ..

για αυτό είπα Παρθενώνα μόνο κι όχι όλη την Ακρόπολη ..... :roll:

 

(θα μας δείρει ο άλλος που δεν του βρήκαμε λύση για τον τρελό γείτονα με το αυθαίρετο που τον έκανε μπουντρούμι .... λες κι αν κάνεις με την δόμηση σου τον άλλο μπουντρούμι είναι πολεοδομική παράβαση.... θα έπρεπε όλα τα κτίσματα στην αθήνα να μπουτρουμιαστούν)

άσχετο .....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι Αθήνα...ειναι επαρχία...εχω ακολουθήσει την άδεια κατά γράμμα κ είμαι νομιμότατος παρόλο που είμαι σε χωριό κ οι παράνομιες τέτοιου είδους είναι συνηθισμένες....Εχει κάνει κ αλλες πολεοδομιες παραβάσεις όπως πχ κάποιες περγολες αλλά δεν με ενοχλούν αυτές...τοσα χρόνια το χρησιμοποιούσα το σπίτι ως εξοχικό λίγες μέρες το χρόνο... Πλεον ειναι μόνιμη κάτοικια...κ εδώ κ 10χρονια κοροϊδεύει κ το παίζει κ κόκκορας...ελα όμως που πήγε να μεταβίβασει κ για να νομιμοποιησει θέλει πολύ χρήμα γιατί έχει ένα ρολόι για 5 κτίσματα που νοικιάζει 15χρονια τώρα κ με φόρους, ΔΕΗ κλπ του έβγαλαν ένα κουστούμι 70000 κ δεν έχει μια να τα δώσει...κ εκτός αυτού εξαδιαιρετου οικόπεδο κ θέλει κ υπογραφή των άλλων για να μεταβίβασει κ να πουλήσει οι οποίοι είναι νόμιμοι κ αυτοί κ δεν του υπογράφουν... Μια καταγγελία τον τελειώνει...Τωρα τον σκίζεις η δεν τον σκίζεις να το πω έτσι ωμα...δεν είναι από το μυαλο μου είναι από το μηχανικό του... Εχουμε τον ίδιο...κ στο παίζει κ ιστορία...πλεον προσωπικά θα τον Ισοπεδωσω κ η καταγγελία έγινε ήδη από άσχετο άνθρωπο... Τα αποτελέσματα εντός 15νθημερου

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.