Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση προθεσμίας για τα αδήλωτα τετραγωνικά ως 30 Ιουνίου 2020


Engineer

Recommended Posts

Συνάδελφε dimitris GM δε διαφωνώ και να τους στείλω 40 σχέδια, όχι μόνο αυτά που ζητάνε, αλλά τότε ποιος ο λόγος να κάνω την πολυδιαφημισμένη ηλεκτρονική διαδικασία?

Που εξυπηρετεί ακριβώς?

Δεν ανέφερα ότι απαιτείται πρώτα η αλλαγή του Ε9, αλλά εγώ για να είμαι 1000% σίγουρος το έκανα και αυτό και με αλλαγμένο Ε9 (επαναλαμβάνω με αύξηση μ2), το οποίο διορθώνει αυτόματα τα μ2 του κτιρίου στην πλατφόρμα της ΚΕΔΕ πήγα στον Δήμο.

Και εκεί μου απάντησαν: καλά το έκανες ότι έκανες, αλλά σε εμάς για να πάρεις Βεβαίωση, θα κάνεις ότι έκανες και πριν την πολυδιαφημισμένη ηλεκτρονική διαδικασία ]

Edited by magellan
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 magellan  Και εκεί μου απάντησαν: καλά το έκανες ότι έκανες, αλλά σε εμάς για να πάρεις Βεβαίωση, θα κάνεις ότι έκανες και πριν την πολυδιαφημισμένη ηλεκτρονική διαδικασία ]

 

"σωστα" τα λενε  [απο την δικη τους πλευρα]😬

Η διαδικασια  σημερα ειναι της καταχωρησης/διορθωσης των τμ

Για οσους θελουν βεβαιωση,   θα παρουν   μετα απο τον ελεγχο και την βεβαιωση των ποσων  και την πληρωμη των διαφορών....

 Αυτοί λενε οτι, τωρα  παιρνουμε μονον διορθωσεις

 εσεις βεβαιωσεις θα παρετε μετα 4 μηνες

[αν εννοει οτι,  μετα απο την ηλεκτρονικη διαδικασια θα επακολουθησει και η  χειροκινητη  με 5-6  εγγραφα, προς μεγαλη χαρα καθε υπάλληλου.... με τα...... "φερε μου και φερε μου" να τα βαλω στον φακελλο....
θεωρω οτι "κανει λαθος " ο υπαλληλος,

 τζαμπα τα εξοδα για την πλατφορμα]

[αλλά, όλα να τα περιμενει κανεις απο αυτους. ]

 

 

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.