Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άδεια κυκλοφορίας τρέιλερ


Recommended Posts

agoratos56, χρειάζεσαι να πας απο την Δ/νση Βιομηχανίας να πάρεις την άδεια ασκήσεως και μετά να κάνεις έναρξη στην εφορία. Εαν δεν έχεις κάνει τίποτε απο αυτά, δεν μπορείς να υπογράψεις .............

 

www.eetem.gr, για περισσότερες πληροφορίες!

Link to comment
Share on other sites

Τα δικαιώματα και τα σχετικά μ αυτά δεν ξέρω να σου πω. Πιο αρμόδιοι σ αυτό οι συνάδελφοι της ειδικότητας σου νομίζω.

 

Όσο για το ναι που είπες (έχεις θράσος βρε μπαγάσα αλλά καλά κάνεις) σου βρήκα αυτά από ένα γραφείο και σχολή οδηγών που είχα κοντά στο γραφείο μου.

 

post-52581-0-62063200-1334873074_thumb.jpg

post-52581-0-42597800-1334872680_thumb.jpg

 

Οπότε το ναι να πιάσει και τόπο σιγά σιγά.

 

Επίσης από την σχολή μου είπαν ότι η χρέωση που τους κάνουν για αυτά τα πιστοποιητικά είναι ένα ταληρακι αλλά αφορά ποσότητες 100 κλπ. Μου είπε επίσης ότι ο μηχανολόγος όταν τα εκδίδει ένα προς ένα για πελάτες το χρεώνει στα 30 ευρώ.

Μη με ρωτήσεις περισσότερα αν είναι σωστά ή λάθος αυτά τα νούμερα ειλικρινά δεν έχω ιδέα.

Επίσης αντικείμενο σ αυτό τον τομέα είναι και οι γερανοί (αλλά με άλλες απαιτήσεις) ακόμα και υδραυλικές πόρτες κλπ συστήματα που υπάρχουν σε οχήματα.

 

Με ρώτησε κιόλας αν υπογράφω κι εγώ (γνωρίζει ότι είμαι αρχιτέκτονας) του λέω κι εγώ αμεεεε, τι στο καλό υπογράφω τα άπαντα σχεδόν δεν μπορεί κάπου θα υπογράφω κι αυτό… γελούσα κιόλας και του λέω ξέχνα με δεν έχω σχέση με το σπορ.

 

Αυτά

Edited by Didonis
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

μηχανικός δεν αξίζει να υπογράφει για 20ευρώ

 

Εμενα μου ειπε θα μου φερνει ετοιμα τα χαρτια ολα και θα μου δινει 20 ευρω..τωρα δεν ξερω τι παιζει αλλα δεν εχω και πολλες επιλογες..

Link to comment
Share on other sites

Για να μην νομιζει ο τυπας οτι του εχω και υποχρεωση που μου δινει 20 ευρω θα του το εκανα τσαμπα και μετα θα του ελεγα να παει στο καλο...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια παραξηγητε καταστασεις...

 

Με ειπε δινω σε ενα γραφειο να μου τα υπογραψει και του δινω 20 ευρω για το καθενα..Μου ειθπε θελεις να τα παιρνεις εσυ και να βαζεις μια υπογραφη του ειπα ναι.

 

Σε τετοιους καιρους που ζουμε νομιζω και το παραμικρο μετραει,

 

Τωρα αμα μερικοι απο εσας εχετε πιασει την καλη μαγκια σας και γουστο σας να βαζετε την υπογραφη σας εκει που αγαπατε και νομιζετε οτι αξιζει η ανταμοιβη.

 

Εγω επειδη ακομα τωρα ξεκιναω και θελω πιο πολυ να μαθαινω παρα να το παιζω μεγαλος επιστημονας, ταπεινα και με σεβασμο ακολουθω ..

 

Μπορει μετα να μαθω να κανω εγω ολα τις απαραιτητες ενεργειες και εργασιες και να παιρνω ολο το πακετο..

 

Τωρα ομως δεν νομιζω να με παιρνει να τ παιζω μαγκας και να λεω εγω με τοσα δεν κουναω δακτυλο..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.