Μετάβαση στο περιεχόμενο

παρανομο ισογειο


Recommended Posts

Υπαρχει ενα παρανομο ισογειο για χρονια τωρα στην *********** ανω Αγια βαρβαρα Αιγαλεω Προφητης Ηλιας , Ο λογος που το καταθετω ειναι γιατι αν και παρανομος, Ηρθε να μου λαβει και το λογο επειδη φωναξα την αστυνομια οταν ειχε παρκαρει μπροστα στον νομιμο χωρο σταθμευσης του αυτοκινητου μου. Το καλυπτει επιμελως για χρονια τωρα, Ειναι καιρος η αρμοδια πολεοδομια να κανει κατι γι αυτο. Το ονομα του ιδιοκτητη ειναι **********

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

 Γιατί μας  πέρασες ? Δημόσια υπηρεσία  που θα τιμωρήσει τον κάθε παράνομο κ μη  νόμιμο ?

Μια παρέα ειμαστε που ανταλλάσσει γνώση  .......

Τράβα κ πήγαινε εσύ στην πολεοδομία κ κανε ονομαστική  καταγγελία με την υπογραφή σου .....

Γεμίσαμε ρουφιάνους .....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

αφαιρέθηκαν τα προσωπικά δεδομένα τρίτου.

Για κάθε παράνομη πράξη υπάρχουν οι αρμόδιες αρχές.

Το θέμα κλειδώνει.

 

********

Υ.Γ.

2 ώρες πριν, Nicolaos Apiranthitis said:

...Ηρθε να μου λαβει και το λογο επειδη φωναξα την αστυνομια οταν ειχε παρκαρει μπροστα στον νομιμο χωρο σταθμευσης του αυτοκινητου μου..

είναι παράδοξο να γράφει κάποιος αυτό ευρισκόμενος στο Keilor Downs, Victoria, 3038, Αυστραλία

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.