Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εξοικονομώ-Αυτονομώ 2021 - Κλήρωση Επιθεωρητή Β' ΠΕΑ


Recommended Posts

44 λεπτά πριν, ΜιχάληςΣπ said:

Καλησπέρα συνάδελφοι κληρώθηκα κι εγώ σε έλεγχο και μετά από αυτοψία, διαπίστωσα ότι υπάρχει προσθήκη κατ' επέκταση 30τ.μ. η οποία δεν φαίνεται στο πρόγραμμα. Το ζήτημα είναι ότι η προσθήκη είναι νόμιμη και υπάρχει λειτουργική συνένωση με τον χώρο.

Για το εμβαδό φαντάζομαι λες; Δηλαδή 30m² διαφορά μεταξύ 1ου ΠΕΑ και συστήματος και 2ου ΠΕΑ;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συνάδελφοι μια γρήγορη ερώτηση σε μπαλκονοπορτες αν δεν υπάρχουν πιστοποιητικά και ουσιαστικά εχω μονο τιμολογια και αυτοψία, περνάω U κανονικά απο τον κενακ ή χρειάζετι οπωσδήποτε πιστοποιητικά?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, asrail said:

συνάδελφοι μια γρήγορη ερώτηση σε μπαλκονοπορτες αν δεν υπάρχουν πιστοποιητικά και ουσιαστικά εχω μονο τιμολογια και αυτοψία, περνάω U κανονικά απο τον κενακ ή χρειάζετι οπωσδήποτε πιστοποιητικά?

Χρειάζεσαι οπωσδήποτε πιστοποιητικά και το ίδιο ισχύει για όλες τις παρεμβάσεις που έχουν γίνει στο ακίνητο.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 4/8/2024 at 11:01 AM, asrail said:

συνάδελφοι μια γρήγορη ερώτηση σε μπαλκονοπορτες αν δεν υπάρχουν πιστοποιητικά και ουσιαστικά εχω μονο τιμολογια και αυτοψία, περνάω U κανονικά απο τον κενακ ή χρειάζετι οπωσδήποτε πιστοποιητικά?

Θα τα ζητήσουν και στον τελικό έλεγχο έτσι και αλλιώς, οπότε χρειάζονται.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.