Μετάβαση στο περιεχόμενο

Robot Μillennium της Autodesk (Robobat)


chronism

Recommended Posts

Μιλάς για space ή robot στο θέμα του ικανοτικού? έχουμε μπλέξει 2 προγράμματα και θα χαθούμε. Προφανώς μιλάς για space. Σου είπε αν υπάρχει αυτόματη συνεργασία μεταξύ των δύο ? Γιατί το να περνάς "χεράτα" από το ένα στο άλλο, ούτε στον εχθρό μου...

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω για ικανοτικό στο robot. Είμαι σίγουρος ότι μου είπε ότι κάνει ικανοτικό και έχουν υπεισέλθει όλα τα χαρακτηριστικά του EC8. Η άλλη ερώτηση που σου έκανα έχει να κάνει εάν μπορεί το space να μου καλύψει όποιες αδυναμίες προκύψουν με το robot (στο μπετό απ'οτι κατάλαβα).

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την λύση στον ικανοτικό την είχε ο Barracuda, για να δουλέψει, πρέπει να ορίσεις ως RC code το παλιό ENV 1992-1-1:1991, και όχι το τελικό ΕΝ 1992-1-1:2004. Αντε βρές άκρη....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα που μίλησα με την αντίστοιχη εταιρία πάλι, ο γνωστός τύπος μου είπε ότι ικανοτικός πραγματοποιείται σε κάθε ένα κόμβο ξεχωριστά αφού πρώτα διαστασιολογήσεις. Είναι κάτι που θα το διορθώσουν στη συνέχεια. Πάντως επειδή εγώ έχω μπερδευτεί ακόμα περισσότερο θα μου κάνουν μια επίδειξη, θα αποφασίσω και ο Θεός βοηθός.

Link to comment
Share on other sites

εγινε τιποτα με το mail στην υπολογιστικη?

γιατι πριν κανα δυο εβδομαδες με ενημερωσαν οτι η "προσφορα" ισχυει μεχρι 15 Ιουνιου

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 15 Ιουνίου ισχύει η προσφορά.Δηλαδή αν θέλω να κάνω την αναβάθμιση τον Σεπτέμβριο δε θα μπορώ;

Καινούριο κοστίζει 4.100Ε.Η ετήσια συνδρομή είναι 700Ε (Subscription) και άλλα 800Ε για την αναβάθμιση από την έκδοση 2009 στην έκδοση 2010.Δηλαδή σε τρία χρόνια το ξαναγοράζεις.

Αυτή η Autodesk ωθεί ακόμα και τους πελάτες της στην παρανομία.Αυτή την πολιτική ακολουθεί και στο Autocad και γι'αυτό το έχουν όλοι σπασμένο.Άντε να το πληρώσεις μια φορά αλλά δε γίνεται να πληρώνεις κάθε χρόνο τέτοια ποσά σε αναβαθμίσεις και συνδρομές.Κάποιος που πληρώνει το Subscription γιατί να πληρώσει και την αναβάθμιση.

Κάνε ένα update στην υπάρχουσα έκδοση και όχι να βγάζεις καινούρια έκδοση επειδή πρόσθεσες μια λειτουργία παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.