Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εξαρση ιών στα φλασάκια-usb


Spiderman

Recommended Posts

:-x:(:-x Καλά ε, τί είναι αυτό το πράγμα τελευταία, μιλάμε για τις ήττες.

Διπλό format μέσα σε ένα μήνα. Πλέον μόνο με mail ανταλλαγές ή επιστροφή στα CD.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 48
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Με διπλο κλίκ πλέον δεν ανοίγουν οι σκληροί αλλά βγαίνει ένα μενου και ζητάει με ποιο πρόγραμμα θα ανοίξει τον σκληρό!!! Δράμα αλλά βαριέμαι να κάνω φορμάτ καλοκαιριάτικα

Link to comment
Share on other sites

και εγω τα ιδια, με το φλασακι πηγαινε ελα στο φωτοτυπειο για κατι εκτυπωσεις μεγαλες και την πατησα, παει το φλασακι, πανε και κατι σχεδιακια που τα ειχα αλλαξει επιτοπου

 

cd εδω και 1 μηνα και ας πηγαινουν χαμενα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί φορμάτ ; Που "χτύπησε" ακριβώς ;

 

Για να σου δώσω να καταλάβεις πήγαινα να ανοίξω το σκληρό δίσκο και μου έβγαζε λίστα σαν και αυτή που επιλέγουμε με ποιο πρόγραμμα να ανοίξουμε ένα αρχείο που δεν αναγνωρίζεται αυτόματα. Δηλ. δεν άνοιγε ο σκληρός.

Τί antivirus, τι antispyware, γράφτηκα σε όλες τις εταιρείες ως free user.

Τι safe mode ψαξίμο, τι επαναφορές, τι επισκευή των windows με το cd o καργ..... τίποτα.

 

Εντέλλει format

 

 

Howard_roak Πλέον και γω ούτε το ξανασυζητάω για φλασάκι.

Link to comment
Share on other sites

ο σκληρος μου εμενα μου εμφανιζει 3 φολντερακια κανονικα και τα αλλα 5 σαν να μην καταλαβαινει τι ειναι, αν ειναι φολντερ ή προγραμμα ή κάτι αλλο.

 

οταν δε διπλοχτυπήσω μου βγαζει μηνυματα λαθους.

Link to comment
Share on other sites

Βαζει ο φωτοτυπάς το στικακι στο pc του και κολλάς ιο δηλαδή;

Έχω ζήσει τους πρώτους ιούς(stoned, jerusalem, CIH) και πιστεύω η καλύτερη προφύλαξη είναι... να μην κολλήσεις. Για αυτό ας μας πείτε την διαδικασία που οδηγεί στην μετάδοση του ιού στο στικακι.

 

Αναπολήσεις ενός 30αρι: Παλιά θυμάμαι είχε βγει ένας ιος στο DOS που κολλούσε την δισκέτα απλά κάνοντας dir!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα την πρώτη φορά μου το φέρανε (συνάδελφος), βάζω usb με το που μπαίνει αρχίζει να χτυπάει το antivirus δεν κάνω τίποτα, το αποσυνδέω αλλά το κακό είχε γίνει.

 

Τη δεύτερη και εγώ από φωτοτυπάδικο. Για να καταλάβεις πόσο τα έχω πάρει, έχω ανοίξει ένα θέμα στους εξοπλισμούς σχετικά με Φωτοτυπικά μηχανήματα,

το πολύ μέχρι Σεπτέμβριο θα πάρω μηχάνημα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.